پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۶۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خبر داد:

۱۸۳ پروژه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به بخش خصوصی واگذار شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال ۹۵ تا ۹۷ حدود ۲۹۷ پروژه عمرانی قابل واگذاری به بخش خصوصی در استان شناسایی که از این تعداد تاکنون ۱۸۳ پروژه واگذار شده است.

۱۸۳ پروژه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به بخش خصوصی واگذار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ، حسن نوروزی ظهر امروز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: سال گذشته 23 جلسه اقتصاد مقاومتی در استان برگزار شد که این تعداد جلسات 124 مصوبه داشت و از این تعداد 112 مصوبه اجرایی شد .

وی واگذاری پروژه های عمرانی به بخش خصوصی را از مهم ترین اولویت های جلسات اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد عنوان و اظهارکرد: از سال 95 تا 97 حدود 297 پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی در استان شناسایی که از این تعداد تاکنون 183 پروژه واگذار شده است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: عمده واگذاری های پروژه های عمرانی استان به بخش خصوصی به صورت اجاره ای یا با استفاده از ظرفیت خیرین بوده است .

نوروزی تصریح کرد: تسهیلات خوبی برای واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی پیش بینی شده و امیدواریم امسال در بحث واگذاری توفیقات خوبی داشته باشیم .

وی ادامه داد: سال گذشته از 1800پروژه نیمه تمام استان 34 پروژه را به عنوان پروژه های اقتصاد مقاومتی استان تعریف کردیم که متوسط پیشرفت این پروژه ها 56 درصد بود .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: از پروژه هایی که به عنوان پروژه های اقتصاد مقاومتی استان تعریف کردیم پنج پروژه از جمله پل چهارم بشار و گازرسانی به دیشموک و قلعه رییسی را به عنوان پروژه های برجسته مشخص کردیم .

نوروزی با اشاره به پروژه های پتروشیمی گچساران و دهدشت اضافه کرد: هر دو پروژه قبل از 6 ماه گذشته فعال بودند و پتروشیمی گچساران بالغ بر 59درصد پیشرفت فیزیکی داشت و پتروشیمی دهدشت هم از پیشرفت خوبی برخوردار بود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha