پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۵۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افاضلی و کارون، نگران دو هفته پایانی

هومن افاضلی به همراه تیمش در حال حاضر یکی از گزینه های سقوط به دسته پایین تر محسوب می شوند و این مربی امیدوار است طی دو هفته باقیمانده به نتایج لازم دست یابد.

افاضلی و کارون، نگران دو هفته پایانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش "ورزش سه"، لیگ دسته اول به هفته های پایانی و سرنوشت ساز خود نزدیک می شود و این در حالی است که همچنان شرایط تیم صعود کننده و سقوطی فصل مشخص نشده است.


کارون اروند خرمشهر یکی از تیم هایی است که طی دو بازی باقیمانده به دنبال شانس بقا است تا سهمیه این استان را حفظ کند. نماینده اروند که علیرغم عدم مدیریت نامناسب و مشکلات بزرگی که دنبال می کند، با هدایت هومن افاضلی توانسته برای تیمهای مدعی صعود نتایج خوبی کسب کند و اکنون در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل هم امتیاز با خونه به خونه و شهرداری تبریز در سودای دستیابی به امتیاز بقا است.

 

کارونی ها البته طی روزهای اخیر نگرانی خود بابت اتفاقات غیرفوتبالی در هفته های باقی مانده را اعلام کرده اند و امیدوارند از سوی مدیران فوتبالی نظارت لازم در این خصوص صورت گیرد. پیشنهاد به برخی بازیکنان این تیم برای حضور در فصل آینده در تیم دیگری از جمله اتفاقاتی است که باعث شده تا نگرانی هومن افاضلی را به دنبال داشته باشد. هرچند بازیکنان جوان و جویای نام او با گزارش این موضوع به سرمربی خود به دنبال اعلام وفاداری و تلاش برای بقای تیم هستند. باید دید در نهایت طی فرصت باقیمانده، هومن افاضلی و شاگردان فارغ از تمام مشکلاتی که دنبال می کنند، قادر به دریافت مجوز بقا خواهند بود یا خیر.

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha