پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۵۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی:

پیاده سازی مفاد بیانیه گام دوم انقلاب سرلوحه کار دستگاه ها قرار گیرد

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: پیاده سازی مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، بایستی سرلوحه کار مدیران و دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

پیاده سازی مفاد بیانیه گام دوم انقلاب سرلوحه کار دستگاه ها قرار گیرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ، بهروز اکرمی صبح دوشنبه در جلسه هماهنگی تبیین برنامه های گام دوم انقلاب اسلامی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده، در حقیقت یک نقطه عطف در آستانه دهه پنجم انقلاب است که باید سرلوحه کار همه ما قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: در راستای اجرای این بیانیه بایستی مسئولان و مدیران در کشور در هر حوزه ای تلاش بیش از پیش برای خدمت گذاری به مردم و جامعه را در دستور کار قرار دهند.

اکرمی بیان کرد: آگاهی از موارد مورد اشاره و تأکیدات بیانیه گام دوم انقلاب و برنامه ریزی برای تحقق و اجرایی شدن مفاد آن، مساله مهمی است که بایستی مورد توجه همه مسئولان در هر عرصه ای قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: این بیانیه که مجموعه ای از رهنمودهای حکیمانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی می باشد، چراغ راهی برای مسئولان در مسیر مدیریت اصولی و صحیح، برنامه ریزی و عمل است و با بهره گیری از آن می توانیم کارها را به خوبی مدیریت و ساماندهی کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از مباحثی که در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مورد اشاره و تاکید قرار گرفته، مساله خدمت گذاری به مردم، اخلاق مداری، عدالت محوری و پرهیز از فساد در عرصه خدمت است که بایستی سرلوحه کار دستگاه های اجرایی و مدیران قرار گیرد. البته مساله دیگر مورد اشاره در بیانیه گام دوم انقلاب در این رابطه، اصلاح و بازنگری در سیستم ها و فرآیندهایی است که به فساد دامن می زنند و همچنین شفاف سازی عملکرد مدیران و دستگاه ها نیز در آن مورد تاکید قرار گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: در رابطه با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، رسانه ها تکلیف دارند که به نحو مطلوب در ارتباط با این بیانیه مهم و اساسی اطلاع رسانی کرده و جامعه و مردم را نسبت به آن آگاه سازند، تا بیش از پیش نسبت به مفاد آن شناخت حاصل شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha