پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۵۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امیری: روحانی از اجرایی نشدن مطالبات سیل سال ۹۵ خوزستان به شدت برافروخته شده / دستور رییس جمهور به نوبخت

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه رئیس جمهور بشدت از جهت اجرایی نشدن مطالبات سیل سال ۹۵ استان خوزستان برافروخته شده است، گفت: رئیس جمهور به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور داد که خیلی سریع مطالبات سال ۹۵ برآورده شود.

امیری: روحانی از اجرایی نشدن مطالبات سیل سال ۹۵ خوزستان به شدت برافروخته شده / دستور رییس جمهور به نوبخت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه رئیس جمهور بشدت از جهت اجرایی نشدن مطالبات سیل سال ۹۵ استان خوزستان برافروخته شده است، گفت: رئیس جمهور به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور داد که خیلی سریع مطالبات سال ۹۵ برآورده شود.

، حسینعلی امیری در جریان سفر خود به خوزستان و در جمع مردم شعیبیه با اشاره به اینکه حضور مسئولان دولتی در این منطقه برای این است که مشاهدات خود از آخرین وضعیت منطقه را به رئیس جمهور اعلام کنند، اظهار کرد: یکی از اعضای دولت موضوع سیل سال ۹۵ را در هیأت دولت مطرح کرد که رئیس جمهور بشدت برافروخته شد و اصلاً نمی دانست برای جبران خسارات سیل قول داده اند، ولی در پیچ و خم های اداری افتاده است.

وی ادامه داد: رئیس جمهور به نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور داد که خیلی سریع مطالبات سال ۹۵ برآورده شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور همچنین بیان کرد: دولت در حال تجهیز منابع برای جبران خسارات سیل است و در کنار مردم خواهد بود. خیال مردم راحت باشد زیرا حل و فصل مسائل مربوط به سیل در اولویت دولت است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha