پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۳۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سیلاب در نهبندان باعث آبگرفتگی چند واحد مسکونی شد

بیرجند - اتحاد آنلاین - فرماندار نهبندان گفت: پنج مورد آبگرفتگی منازل در روستای سهل آباد بخش شوسف رخ داده که نیروهای امدادی در حال تخلیه آب این منازل هستند.

سیلاب در نهبندان باعث آبگرفتگی چند واحد مسکونی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ماشاءاله کریمان خراسانی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار اتحاد آنلاین افزود: بارندگی های خوبی در مناطق سهل آباد، چاهداشی و زهری شهرستان نهبندان گزارش شده است.
وی گفت: 2 چوپان در بخش شوسف شهرستان امروز گم شدند که تاکنون یک چوپان پیدا شده و نیروهای امدادی در حال جستجوی چوپان دیگر هستند.
فرماندار نهبندان بیان کرد: چوپانان 2 روستای «شاه توت و شیر شتر» نهبندان بر اثر وقوع باران شدید و رعد و برق گم شدند که با تلاش نیروهای امدادی چوپان روستای شاه توت پیدا و امدادگران شهرستان در جستجوی چوپان روستای شیرشتر هستند.
وی افزود: همچنین شب گذشته یک خودروی پراید در روستای سه فرسخ گرفتار شده بود که با فروکش کردن سیلاب، نیروهای امدادی این خودرو را رهاسازی کردند.
گزارش ها از ادامه بارش رگباری باران در شهرستان نهبندان و آبگرفتگی معابر حکایت دارد.
سامانه بارشی جدید که امروز (شنبه) از سمت جنوب و غرب استان وارد خراسان جنوبی شد، بنابر پیش بینی هواشناسی با شدت زیاد تمامی شهرستان های استان را فرا می گیرد ولی در مناطق شرقی و جنوبی شدت بیشتری دارد.
این سامانه تا روز چهارشنبه هفته جاری در استان فعال است و اوج بارندگی ها برای روزهای یکشنبه و دوشنبه پیش بینی می شود.
در پی بارش شدید و رگباری باران امروز (شنبه) ساکنان چند روستا در شهرستان های خوسف و سربیشه به مکان امن منتقل و مدارس روستایی اغلب شهرستان های خراسان جنوبی فردا (یکشنبه) تعطیل شدند.
با توجه به اخطاریه و هشدارهای هواشناسی و مدیریت بحران کشور و پیش بینی بارندگی های سنگین و شدید در منطقه، 302 تیم امدادی و عملیاتی در استان خراسان جنوبی به حالت آماده باش کامل درآمدند.
7556*3028

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha