پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۲۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مینی کامیون های خودران وارد جاده های کالیفرنیا می شوند

مینی کامیون های خودران سبک وزن به شکل آزمایشی وارد جاده های کالیفرنیا شدند. این نخستین باری است که مجوز تردد کامیون های خودران باری به شکل رسمی صادر می شود.

مینی کامیون های خودران وارد جاده های کالیفرنیا می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مینی کامیون های خودران سبک وزن به شکل آزمایشی وارد جاده های کالیفرنیا شدند. این نخستین باری است که مجوز تردد کامیون های خودران باری به شکل رسمی صادر می شود.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری اتحاد آنلاین،این قانون فقط در مورد وسایل نقلیه مستقل با وزن کمتر از 10،001 پوند اعمال می شود و قرار است کامیون های مذکور به شکل کاملا مستقل و خودران اقدام به باربری در سطح کالیفرنیا کنند.

البته این نخستین باری نیست که کالیفرنیا در حوزه خودروهای خودران منعطف عمل می کند. پیش از این نیز برندهای مشهوری مثل وایمو و جنرال موتورز خودروهای خودران خود را روانه جاده ها و خیابان ها کرده اند. به گفته مقامات کالیفرنیا در حال حاضر 62 شرکت مجاز و 678 وسیله نقلیه خودران در کالیفرنیا امکان فعالیت آزمایشی دارند.

نامزدهای اصلی این آزمایش را می توان شرکت های وایمو، دایملر و توسیمپل دانست. این شرکت ها در حوزه کامیون های خودران فعالیت هایی چشمگیر دارند.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha