پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۱۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هلال احمر: مردم سیل زده گمیشان در حال برگشت به خانه هایشان هستند / شرایط، عادی شده / ۱۳ میلیارد تومان کمک مردمی به حساب های هلال احمر واریز شد

رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به سخاوت پرمهر مردم ایران از واریز ۱۳ میلیارد تومان کمک مردمی به حساب های این نهاد خبر داد. به گفته سلیمی، ۳ هزار نفر در اردوگاه های امدادرسانی اسکان داده شده بودند.

هلال احمر: مردم سیل زده گمیشان در حال برگشت به خانه هایشان هستند / شرایط، عادی شده / ۱۳ میلیارد تومان کمک مردمی به حساب های هلال احمر واریز شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به سخاوت پرمهر مردم ایران از واریز ۱۳ میلیارد تومان کمک مردمی به حساب های این نهاد خبر داد.

مرتضی سلیمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: نیاز های اولیه گمیشان از طریق بالگرد تامین شده است، دو بالگرد دیگر اقلام موردنیاز را برای مردم سیل زده گمیشان منتقل می کنند تا مردم نجیب منطقه از این کمک ها بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه قسمت های شمالی گمیشان مشکل خاصی ندارد، تصریح کرد: همه در تلاش هستیم آب از بخش های جنوبی گمیشان خارج شود.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور با تاکید بر اینکه تا عادی شدن شرایط در کنار مردم هستیم، افزود: داوطلبان هلال احمر نوع دوستی خود را در امدادرسانی به ارمغان آوردند.

سلیمی ادامه داد: ۱۳ میلیارد تومان کمک مردمی به حساب های جمعیت هلال احمر واریز شده است تا با سرعت بیشتری به امدادرسانی بپردازیم.

وی گفت: اردوگاه هایی که برای اسکان مردم سیل زده ایجاد کردیم مردم تقریبا در حال برگشت به خانه های خودشان هستند که این مهم حکایت از آن دارد شرایط در این منطقه عادی شده است.

به گفته سلیمی، ۳ هزار نفر در اردوگاه های امدادرسانی اسکان داده شده بودند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

هلال احمر

،

گمیشان

ثبت نظرات
captcha