پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۱۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ائتلاف آمریکا: از سال ۲۰۱۴ تاکنون ۱۲۵۷ غیرنظامی در عراق و سوریه به طور غیرعمد کشته شده اند

ائتلاف بین المللی مدعی مقابله با داعش به رهبری واشنگتن در بیانیه ای اذعان کرد که در حملات هوایی این ائتلاف در عراق و سوریه از سال ۲۰۱۴ میلادی تاکنون ۱۲۵۷ غیرنظامی به طور غیرعمد کشته شده اند. در بیانیه این ائتلاف آمده است که در محدوده زمانی بین مارس ۲۰۱۴ تا اواخر فوریه ۲۰۱۹ میلادی ۳۴ هزار و ۳۸ حمله در سوریه و عراق انجام داده است.

ائتلاف آمریکا: از سال ۲۰۱۴ تاکنون ۱۲۵۷ غیرنظامی در عراق و سوریه به طور غیرعمد کشته شده اند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ائتلاف بین المللی مدعی مقابله با داعش به رهبری واشنگتن در بیانیه ای اذعان کرد که در حملات هوایی این ائتلاف در عراق و سوریه از سال ۲۰۱۴ میلادی تاکنون ۱۲۵۷ غیرنظامی به طور غیرعمد کشته شده اند.

به نقل از سایت اینترنتی النشره، در بیانیه این ائتلاف آمده است که در محدوده زمانی بین مارس ۲۰۱۴ تا اواخر فوریه ۲۰۱۹ میلادی ۳۴ هزار و ۳۸ حمله در سوریه و عراق انجام داده است.

در این بیانیه تاکید شده است، در ماه فوریه ۱۴۷ اطلاعیه مربوط به کشته شدن غیرنظامیان احتمالی را مورد بازنگری قرار داده و تنها یک مورد آنها را تایید کرده که مربوط به ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۷ است. این ائتلاف در آن حمله یک انبار تسلیحاتی در عراق را بمباران کرد و منجر به زخمی شدن دو غیرنظامی شد.

ائتلاف آمریکایی در این بیانیه اذعان کرد که در حملات هوایی خود در عراق و سوریه از سال ۲۰۱۴ میلادی تاکنون باعث مرگ ۱۲۵۷ غیرنظامی به طور غیرعمد شده است.

در همین راستا، موسسه "ایر وورز" که شمار قربانیان در تمامی حملات هوایی در جهان را رصد می کند، اعلام کرد، تعداد ۷۵۹۵ غیرنظامی در حملات ائتلاف آمریکایی کشته شده اند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

جنگ عراق و سوریه

ثبت نظرات
captcha