پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۱۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فردوسی پور سناریوی حذف خود از برنامه «نود» را بی اثر کرد؟

شایعات متفاوتی درباره عادل فردوسی پور در روزهای اخیر و بعد از صحبت های کنایه آمیز او در اختتامیه جشنواره جام جم منتشر شده است. صبح یکشنبه اعلام شد که به او سمت قائم مقامی شبکه ورزش پیشنهاد شده، اما مجری و تهیه کننده برنامه «نود» اعلام کرد که این سمت را نپذیرفته است.

فردوسی پور سناریوی حذف خود از برنامه «نود» را بی اثر کرد؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شایعات متفاوتی درباره عادل فردوسی پور در روزهای اخیر و بعد از صحبت های کنایه آمیز او در اختتامیه جشنواره جام جم منتشر شده است. صبح یکشنبه اعلام شد که به او سمت قائم مقامی شبکه ورزش پیشنهاد شده، اما مجری و تهیه کننده برنامه «نود» اعلام کرد که این سمت را نپذیرفته است.

فردوسی پور یکشنبه شب درگفت وگو با ایرنا گفت: «با توجه به انتشار برخی از خبرها به اطلاع می رسانم که اینجانب پیشنهاد ارائه شده در مورد پست قائم مقامی شبکه ورزش را رد کرده ام.»

این پیشنهاد در حالی به این مجری مشهور ارائه شده که روز شنبه برخی رسانه ها اعلام کردند علی فروغی مدیر شبکه ۳ قصد دارد به حضور فردوسی پور در برنامه «نود» پایان دهد. از سوی دیگر گفته شد که اگر این اتفاق رخ دهد، او در خارج از تلویزیون دست به کار ساخت برنامه جدیدی خواهد شد.

هیچ یک از این شایعه ها به شکل رسمی تایید نشده اند، اما این که فردوسی پور خبر پیشنهاد یک پست مدیریتی به خود را تایید کرده می تواند نشانه ای باشد که در صدا و سیما ماجراهایی در جریان است که فردوسی پور از برنامه «نود» حذف شود.

اختلاف عادل با مدیر شبکه ۳ در چند مقطع خبرساز شد. پخش نشدن یک برنامه «نود» به بهانه پخش فوتبال خارجی و حضور کمرنگ فردوسی پور در گزارش بازی های جام ملت های آسیا خبر از اختلاف این مجری باسابقه با مدیر جدید شبکه ۳ می داد.

اعلام تقلب و دستکاری در رای گیری جشنواره جام جم به ضرر «نود» و به سود «برنده باش» دیگر اتفاقی بود که بر اساس برخی تحلیل ها نشان می داد محبوبیت فردوسی پور در تلویزیون چندان مورد پسند بخشی از مدیران نیست. این در حالی ست که شبکه ۳ نام فردوسی پور را به عنوان یکی از مجریان منتخب خود برای این جشنواره و شرکت در رای گیری اعلام نکرد و برنامه «نود» مورد ارزیابی قرار گرفت.

حرف های فردوسی پور در اختتامیه جشنواره جام جم که سال ۹۷ را «سخت ترین سال کاری» خود خواند و گفت در شبکه خودش به او بی مهری شده و از دریافت دو جایزه تشکر کرد، طعنه به فروغی و سیاست های او تلقی شد.

اعلام نپذیرفتن سمت قائم مقامی شبکه ورزش از سوی عادل فردوسی پور نشان می دهد او قصد ندارد به سناریوی احتمالی برای کنار زدنش از برنامه ای که خودش آن را آغاز کرد و به شهرت رساند، تن دهد.

منبع ای سینما
کلید واژه :

عادل فردوسی پور

،

جشنواره جام جم

ثبت نظرات
captcha