پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۱۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتقام رونالدو: مقابله به مثل با سیمئونه

دیگو سیمئونه، به شادی بعد از گل رونالدو که به تقلید از حرکت او در بازی رفت انجام شد واکنش نشان داد و گفت رونالدو هم مثل او این حرکت را برای هواداران تیمش انجام نداده و نه هواداران تیم رقیب.

انتقام رونالدو: مقابله به مثل با سیمئونه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کریستیانو رونالدو دیشب ستاره بی چون و چرای یوونتوس بود و با هت تریک بی نظیر خود در مقابل اتلتیکو مادرید، باعث شد شاگردان دیگو سیمئونه با وجود پیروزی 2-0 در ورزشگاه خانگی شان، در مقابل یوونتوس شکست خورده و با لیگ قهرمانان اروپا خداحافظی کنند.

 

اما رونالدو در بازی دیشب در زمان شادی بعد از گل خود، حرکت عجیب و غریب دیگو سیمئونه در بازی رفت را تکرار کرد تا به نوبه خود از اتلتیکو و سیمئونه انتقام گرفته باشد. سیمئونه در بازی رفت دو تیم در استادیوم واندا متروپولیتانو، با انجام حرکتی توهین آمیز هوادران یوونتوسی حاضر در ورزشگاه را بسیار ناراحت و عصبانی کرده بود.

 

 

جنجال حرکت سیمئونه بعد از بازی رفت ادامه پیدا کرد و در نهایت او از سوی یوفا به خاطر حرکت نامناسبش 17هزار یورو جریمه شده بود.

 

حالا انتظار می رود حرکت دیشب کریستیانو رونالدو که پاسخی به حرکت سیمئونه در بازی رفت بود هم او را با جریمه مشابهی روبرو کند.

 

 

سیمئونه در پایان بازی در پاسخ به سوال یک خبرنگار درباره حرکت کریستیانو رونالدو گفت:" مطمئنم رونالدو وقتی آن حرکت را کرده هدفش هواداران تیم خودش بوده. همانطور که من در استادیوم واندا رو به هواداران خودمان آن کار را کردم و منظورم این بود که آنها چه شخصیتی دارند".

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

کریس رونالدو

،

سیمئونه

ثبت نظرات
captcha