پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۱۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روزنامه جمهوری اسلامی: در پرونده پتروشیمی، ۸ مدیر دولت احمدی نژاد حضور دارند / در چهره متهمان، ذره ای ترس و پشیمانی وجود ندارد

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: تصاويري که از جلسه دادگاه متهمان فساد پتروشيمي منتشر شده اند، نشان مي دهند در چهره هاي آنها ذره اي ترس و پشيماني وجود ندارد. اين افراد با اينکه بيش از هفت ميليارد يورو فساد مالي دارند، ترسي ندارند.

روزنامه جمهوری اسلامی: در پرونده پتروشیمی، ۸ مدیر دولت احمدی نژاد حضور دارند / در چهره متهمان، ذره ای ترس و پشیمانی وجود ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع شماره خود نوشت: تصاويري که از جلسه دادگاه متهمان فساد پتروشيمي منتشر شده اند، نشان مي دهند در چهره هاي آنها ذره اي ترس و پشيماني وجود ندارد. اين افراد با اينکه بيش از هفت ميليارد يورو فساد مالي دارند، ترسي ندارند.

اين وضعيت، وظيفه رئيس جديد قوه قضائيه را سنگين مي کند. قوه قضائيه بايد بدون اعتنا به عناوين، نسبت ها و جايگاه افراد با هر کس که مرتکب جرم مي شود برخورد قاطع کند تا فساد ريشه کن شود.

با اينکه در جلسات رسيدگي به پرونده فساد هفت ميليارد يوروئي پتروشيمي، مطالب تکان دهنده اي توسط نماينده دادستان مطرح مي شود و ديروز بخشي از آن در روزنامه جمهوري اسلامي چاپ شده، اما جزئيات اين پرونده بسيار حيرت انگيز است.

يکي از نکات اين است که سردمداران فساد پتروشيمي پشت دو نفر که فراري هستند و در خارج مشغول خوشگذراني می باشند (خانم شيخ الاسلامي و آقاي علمي) پنهان شده اند درحالي که در اين پرونده، 8 مدير دولت دهم و فرزندانشان دخالت مستقيم داشتند و آنها نيز بايد محاکمه شوند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

پرونده پتروشیمی

،

جلسه دادگاه متهمان فساد پتروشيمي

ثبت نظرات
captcha