پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۱۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گلر استقلال مقابل العین دردسرساز شد

تردیدهای وینفرد شفر؛ رحمتی یا حسینی؟

استقلال فردا شب در حالی بازی مرگ و زندگی در لیگ قهرمانان را مقابل حریف اماراتی برگزار می کند که انتخاب دروازه بان اصلی به دردسری بزرگ برای مربیان این تیم تبدیل شده است.

تردیدهای وینفرد شفر؛ رحمتی یا حسینی؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، با وجود این که مهدی رحمتی در هفته های گذشته عملکرد خوبی داشت و با ثبت چندین کلین شیت توانست خود را به عنوان گلر اول استقلال بر سر زبان ها بیاندازد اما از چند بازی قبل وینفرد شفر دوباره سیدحسین حسینی را وارد بازی کرد تا این دروازه بان جوان دوباره خودی نشان بدهد.


سیدحسین که در مصاف با نفت مسجدسلیمان با سیو طلایی خود در دقایق پایانی توانست استقلال را در کورس قهرمانی حفظ کند آمادگی بالای این روزهای خود را به رخ همگان کشید تا این اتفاق خوشایند برای طرفداران به دردسری بزرگ برای شفر و دستیارانش در انتخاب سنگربان اصلی در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شود.


مهدی رحمتی در بازی با الدحیل در دوحه قطر انتخاب اول و کاپیتان استقلال بود اما خوردن سه گل جایگاه او در ترکیب را کمی متزلزل کرد به خصوص بعد از درخششی که سیدحسین در بازی با مسجدسلیمانی ها داشت. حال در فاصله یک روز تا بازی حساس و سرنوشت ساز با العین در آزادی از اردوی آبی ها خبر می رسد که تردیدهای شفر برای انتخاب یکی از بین رحمتی و حسینی به اوج خود رسیده است.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

مهدی رحمتی

،

استقلال

،

حسین حسینی

ثبت نظرات
captcha