پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۰۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توضیحات «لاریجانی» درباره مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان: این رقم جزو ضریب محسوب می شود

رئیس مجلس شورای اسلامی درباره مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان توضیحاتی را ارائه کرد. علی لاریجانی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس با اشاره به مصوبه مجلس در بودجه سال ۹۸ گفت: طبق تصمیمی که مجلس در مورد افزایش حقوق کارمندان گرفت ۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق، جزو ضریب محسوب می شود.

توضیحات «لاریجانی» درباره مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان: این رقم جزو ضریب محسوب می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس مجلس شورای اسلامی درباره مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان توضیحاتی را ارائه کرد.

علی لاریجانی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس با اشاره به مصوبه مجلس در بودجه سال ۹۸ گفت: طبق تصمیمی که مجلس در مورد افزایش حقوق کارمندان گرفت ۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق، جزو ضریب محسوب می شود.

وی افزود: با توجه به این که قرار بود ۲۰ درصد افزایش حقوق اعمال شود مقصود مجلس این بود که این ضریب را مشخص کند که طبق این مصوبه یک قسمتی از آن مشخص و قرار شد بقیه هم در چارچوب همین مشخص شود.

رئیس مجلس تاکید کرد که در این باره اشتباه برداشت صورت نگیرد و این مصوبه مجلس محل اختلاف نشود.

 دولت در لایحه بودجه سال ۹۸ افزایش ۲۰ درصدی را برای حقوق کارمندان در نظر گرفته بود که نمایندگان به پیشنهاد دیگری در این رابطه رأی دادند که بر اساس آن حقوق کارمندان ۴۰۰ هزار تومان افزایش می یابد و علاوه بر آن افزایش ۱۰ درصدی نیز به اختیار دولت لحاظ خواهد شد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

افزایش حقوق

،

حقوق کارمندان

،

افزایش ۴۰۰ هزار تومانی

ثبت نظرات
captcha