پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۰۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هشدار پلیس درباره استفاده از وای فای رایگان هتل ها و مسافرخانه ها: اینترنت های رایگان قابل اعتماد نیستند / ممکن است تصاویر و فیلم های خصوصی افراد به سرقت برود

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت:با توجه به ایام تعطیلات نوروز، احتمالاً یکی از جرایمی که افزایش می یابد، استفاده هکر ها از اینترنت وای فای رایگان برای سرقت اطلاعات افراد است. او گفت: کاربران عزیز حتی الامکان از اتصال گوشی های هوشمند و تبلت ها به وای فای های رایگان خودداری کرده و در صورت استفاده از ذخیره تصاویر و فیلم های خصوصی بر روی سیستم های هوشمند خود، خودداری کنند.

هشدار پلیس درباره استفاده از وای فای رایگان هتل ها و مسافرخانه ها: اینترنت های رایگان قابل اعتماد نیستند / ممکن است تصاویر و فیلم های خصوصی افراد به سرقت برود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت:با توجه به ایام تعطیلات نوروز، احتمالاً یکی از جرایمی که افزایش می یابد، استفاده هکر ها از اینترنت وای فای رایگان برای سرقت اطلاعات افراد است.

سرهنگ حسین بشری، معاون اجتماعی پلیس استان با اعلام مطلب فوق افزود: یکی از مواردی که در حوزه جرائم سایبری اتفاق می افتد، فعالیت هکر ها برای دستیابی به اطلاعات افراد به خصوص تصاویر و فیلم های خصوصی کاربران است.

اینترنت هایی که به صورت عمومی و رایگان در مکان ها و مراکز عمومی و بدون رمز و ثبت مشخصات استفاده کنندگان در اختیار مردم قرار می گیرد به هیج عنوان قابل اعتماد نیستند و این امکان وجود دارد در صورت استفاده، اطلاعات افراد به سرقت برود.

کاربران عزیز حتی الامکان از اتصال گوشی های هوشمند و تبلت ها به وای فای های رایگان خودداری کرده و در صورت استفاده از ذخیره تصاویر و فیلم های خصوصی بر روی سیستم های هوشمند خود، خودداری کنند.

سرهنگ بشری در ادامه در خصوص تردد موتورسواران در پیاده راه ها نیز گفت: با توجه به حضور مردم و عابرین در بازار برای خرید ایام عید بعضا افراد معدودی قانون گریز با موتورسیکلت اقدام به تردد در پیاده رو مینمایند و موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم میکنند، این در صورتی است که وفق قانون تردد موتور سواران در پیاده رو ها ممنوع اعلام شده است.

برابر ماده ۲۰ در صورتی که موتورسواری از پیاده رو ها تردد کند علاوه بر اینکه ۶۵۰ هزار ریال جریمه خواهد شد، به مدت یک هفته و در صورت تکرار در دفعات بعدی به مدت یک ماه موتورسیکلت توقیف و برای راکب ۵ نمره منفی در سابقه گواهینامه آن ها درج خواهد شد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

هتل

،

استفاده از وای فای

ثبت نظرات
captcha