پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۰۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شکایت پرسپولیس از داور بازی پاختاکور

باشگاه پرسپولیس با توجه به اشتباه تاثیرگذار داور بازی با پاختاکور ازبکستان که منجر به تغییر نتیجه بازی شد، شکواییه ای را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد.

شکایت پرسپولیس از داور بازی پاختاکور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پس از دیدار پرسپولیس و پاختاکور ازبکستان، و جمع آوری نظرات کارشناسان داوری، باشگاه پرسپولیس شکواییه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد. در این نامه بر چند نکته تاکید شده است؛ از جمله اینکه اشتباه تیم داوری در این مسابقه باعث از دست دادن دو امتیاز برای پرسپولیس شد و یک امتیاز را هم به حساب تیم مدعی دیگر واریز کرد.

در این نامه تاکید شده است؛ تک گل تیم پاختاکور ازبکستان در دقیقه ۵ مسابقه در حالی به ثمر رسید که بازیکن زننده گل بیکمائف (شماره ۲۱) در منطقه آفساید قرار داشت و بنا بر نظر غالب کارشناسان لحظه ای قبل از این صحنه، شماره ۱۰ پاختاکور روی مدافع پرسپولیس مرتکب خطا و در نهایت ریباند توپ او منجر به گل شد. داور و کمک او هیچ یک از این دو مورد را در تصمیم خود لحاظ نکرده اند.

باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از نامه خود با اشاره به این مساله که تیم فوتبال پرسپولیس و هواداران آن در ادوار قبلی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز لطمات بعضاً جدی از ناحیه چنین اشتباهاتی دیده اند، نگرانی خود را از احتمال تکرار این موارد اعلام کرده است.

در این نامه هم چنین با اشاره به اینکه تلاش های کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته برگزاری رقابت ها در افزایش کیفیت فنی بازی ها، داوری ها و برگزاری مسابقات مشهود، ملموس و قابل تقدیر است، تقاضا شد با توجه به اهمیت بالایی بازی های گروه چهارم رقابت ها و مدعی بودن هر چهار تیم حاضر برای صعود به مرحله یک هشتم پایانی، از داوران سطح اول قاره برای قضاوت بازی های این گروه بهره گرفته شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

شکایت پرسپولیس

،

پاختاکور ازبکستان

ثبت نظرات
captcha