پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۰۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بیرانوند: آخرین حرف کی روش بعد از شکست ما مقابل ژاپن این بود که «نگذارید بازی هایی که انجام دادید را زیر سوال ببرند»

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس صبح امروز در برنامه حالا خورشید حاضر شد و مقابل رضا رشیدپور قرار گرفت. او گفت: کی روش یک روانشناس بزرگ بود، یک مربی خاص با دیسیپلین بالا که به پرچم ایران بسیار علاقه داشت. من مطمئنم روزی خواهد رسید که قدر او را خیلی بیشتر می دانیم.

بیرانوند: آخرین حرف کی روش بعد از شکست ما مقابل ژاپن این بود که «نگذارید بازی هایی که انجام دادید را زیر سوال ببرند»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا بیرانوند صبح امروز در برنامه حالا خورشید حاضر شد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس صبح امروز در برنامه حالا خورشید حاضر شد و مقابل رضا رشیدپور قرار گرفت. گزیده ای از صحبت های او در برنامه حالا خورشید را در ادامه می خوانید:

* آخرین حرف کی روش بعد از شکست تلخ ما مقابل ژاپن این بودکه « نگذارید بازی هایی که انجام دادید را زیر سوال ببرند. نگذارید به شما بی احترامی کنند»
* همه دروازه بان های ایران آرزو دارند به تیم ملی برگردند. به این فکر نمی کنم چه کسانی می خواهند به تیم ملی برگردند.تمام تمرکزم در این شش سال روی کار خودم بوده است. با همه در زمین رقابت می کنم و بیرون زمین رفاقت.
* نمی توانم بین کی روش و برانکو یک نفر را انتخاب کنم؛ با برانکو سرباز ۴٠میلیون هوادار هستم و با کی روش سرباز ٨٠میلیون ایرانی
کی روش یک روانشناس بزرگ بود، یک مربی خاص با دیسیپلین بالا که به پرچم ایران بسیار علاقه داشت. من مطمئنم روزی خواهد رسید که قدر او را خیلی بیشتر می دانیم.
* بچه های تیم ملی هنوز با کی روش در ارتباط هستند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

بیرانوند

،

کی روش

،

فوتبال

،

تیم ملی

ثبت نظرات
captcha