پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۰۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تشکیل جلسه کمیسیون تلفیق پیرامون گرانی/ ۳ سناریو پیش روی دولت

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بابیان اینکه گرانی های اخیر در کمیسیون تلفیق مجدد مورد بررسی قرار خواهد گرفت، گفت: فضای قیمت ها در کشور باید به صورت تک نرخی شدن برود.

تشکیل جلسه کمیسیون تلفیق پیرامون گرانی/ ۳ سناریو پیش روی دولت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید حسن حسینی شاهرودی در پاسخ به تمهیدات کمیسیون اقتصادی مجلس پیرامون مهار گرانی های شب عید در ایام پایانی سال و همچنین تصمیم دولت بر مهار افزایش قیمت و صف کالاهایی نظیر گوشت و مرغ در کشور، ابراز داشت: در کمیسیون اقتصادی مجلس سه سناریو پیش بینی و از دولت خواستیم تا بر روی آن مطالعه کافی داشته باشد.

وی اضافه کرد: به همین رو بندی در خصوص تأمین کالاهای اساسی در بودجه سال ۹۸ آمده بود که تلاش کردیم در مجلس رأی نیاورد تا طرحی ارائه شود که ما شاهد نابه سامانی های موجود در حوزه های خصوصاً کالاهای اساسی و غیراساسی مفرد طی یک سال اخیر، نباشیم.

مجلس و دولت به دنبال کاهش التهاب

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس بابیان اینکه کمیسیون تلفیق و جلسه سران نظام صبح شنبه پیرامون گرانی ها تشکیل جلسه خواهند داد، ابراز داشت: بنا است در این نشست برای تأمین کالاهای اساسی و غیراساسی سال ۹۸ تمهیدات لازم اندیشیده شود و ما قانونی در مجلس مصوب کنیم که محکم باشد و ضمن ایجاد آرامش در جامعه، فضای التهاب را نیز کاهش دهد.

حسینی شاهرودی در ادامه تصریح کرد: برای شب عید نیز تمهیداتی در حوزه تأمین میوه شب عید و کالاهای اساسی، واردات کالاهایی که انجام و دپو شده، اندیشیده شده است که بنا به گفته مسئولان امیدواریم نگرانی برای آن وجود نداشته نباشد.

وی در خصوص نحوه عرضه گوشت و مرغ و صف های این روزها شاهد آن هستیم نیز اضافه کرد: سیاست های غلط دولت باعث چالش های موجود شده است، به اندازه کافی کالا در انبارها وجود دارد اما شیوه توزیع، دونرخی و چند نرخی شدن کالاها این اتفاقات را رقم زده است، لذا هر کالایی که شاهد دونرخی بودن آن باشید ایجاد صف می کند و باید فضا به صورت تک نرخی و باقیمت مناسب باشد.

منبع مهر
کلید واژه :

حسینی شاهرودی

،

گرانی

،

کمیسیون تلفیق

ثبت نظرات
captcha