پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۰۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گنج اطلاعاتی درباره طرح های داعش و سرکردههای آن در اختیار کیست؟

یک منبع امنیتی عراقی به اطلاعات گرانبهایی که درباره طرحهای داعش در عراق، سرکرده ها و شبکه های خفته آن در برخی استانهای عراق وجود دارد، اشاره کرد.

گنج اطلاعاتی درباره طرح های داعش و سرکردههای آن در اختیار کیست؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از النهرین، یک منبع امنیتی عراقی اعلام کرد: نیروهای سوریه دموکراتیک(قسد) مورد حمایت آمریکا به اطلاعات گرانبهایی درباره طرح های داعش در عراق و سرکرده های باندهای خفته آن در برخی استانهای عراقی دست یافته اند.

وی افزود: نیروهای قسد این اطلاعات را در منطقه الباغوز سوریه پس از اسارت دهها نفر از سرکرده های بارز داعش که در میان آنها سرکرده های عراقی نیز به چشم می خورند، به دست آورده اند. این اطلاعات شامل اسرار طرح های داعش در عراق، مخفیگاهها، محل استقرار آنها و اسامی سرکرده ای هسته های پنهان تکفیری ها در برخی استانهای عراق است.

این منبع که نامش را فاش نکرد به اطلاعات آمریکایی ها درباره داعش و انتقال سرکرده های تکفیری ها از سوی نیروهای ویژه اطلاعاتی آمریکا به مکان نامعلوم برای تحقیق درباره آنها اشاره کرد و بیان کرد که به احتمال زیاد مکانی که این سرکرده ها به آن برده شده اند منطقه کوبانی سوریه است.

همزمان برخی گزارش ها حاکی از آن است که ابوبکر البغدادی سرکرده داعش طی روزهای گذشته به عراق آمده و در استان الانبار یا استان صلاح الدین عراق حضور دارد تا سرو سامانی به تکفیری ها نسل چهارم که اشبال الخلافه نامیده می شوند و بیشتر آنها را فرزندان تکفیری ها کشته شده به ویژه داعشی ها خارجی تشکیل می دهند، بدهد.

منبع مهر
کلید واژه :

داعش

،

اطلاعات داعش

،

داعش در عراق

ثبت نظرات
captcha