پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۰۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه: در ۲۰۰ سال گذشته مستعمره انگلیس و پرتغال بوده ایم

سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده سپاه قدس با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی یکی از الگو های مقاومت در جهان است، گفت: در ۲۰۰ سال گذشته هر کشوری به ایران حمله کرده و یک تکه را اشغال و از ایران جدا کرده است، در ۲۰۰ سال گذشته به دلیل وجود شاهان بی لیاقت ما مستعمره کشور هایی مثل انگلیس و پرتغال بوده ایم.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه: در ۲۰۰ سال گذشته مستعمره انگلیس و پرتغال بوده ایم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند: آمریکا رو به افول است شعار نیست، واقعیت است، هدف ما حکومت جهانی صاحب الزمان (عج) بوده و پیام بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم شرایط آینده کشور است.

 سردار اسماعیل قاآنی شامگاه پنجشنبه در یادواره ۵۰۴ شهید خیابان چهارمردان قم که در مسجد آن محل برگزار شد، ضمن درود به روان پاک امام و شهدا و تبریک ولادت حضرت زهرا (س)، سال ۹۷ را فاطمی تر از سال گذشته دانست و اظهار داشت: ما تنها مکتبی در دنیا هستیم که رهبران و امامان ما بلااستثناء در راه خدا شهید شدند.

وی پیام بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را یکی از مهم ترین پیام های چهل ساله انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: امسال از این جهت تغییراتی نسبت به سال های گذشته داشته و با تمام کمبود امکانات، تحریم ها و خباثت های دشمن علیه جمهوری اسلامی وارد دهه پنجم انقلاب شده ایم.

جانشین فرمانده سپاه قدس با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی یکی از الگو های مقاومت در جهان است، گفت: در ۲۰۰ سال گذشته هر کشوری به ایران حمله کرده و یک تکه را اشغال و از ایران جدا کرده است، در ۲۰۰ سال گذشته به دلیل وجود شاهان بی لیاقت ما مستعمره کشور هایی مثل انگلیس و پرتغال بوده ایم.

وی ادامه داد: ما در این چهل سال انقلاب اسلامی به علاوه جنگ های اقتصادی و فرهنگی با تمام دنیا بدون هیچ امکاناتی در طول هشت سال جنگیدیم و دشمن نتوانست حتی یک تکه از خاک ایران را برای خود کند.

قاآنی دستاورد های هشت سال دفاع مقدس را از بی نظیرترین دستاورد های جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: از زمان جنگ تابه حال بالاترین دستاورد جنگ انسان سازی بود، امام عظیم الشأن انقلاب میدان جنگ را تبدیل به دانشگاه و تربیت انسان کرد و این ها دستاورد های بزرگ جنگ است.

وی درک واژه مقاومت را نیز از دستاورد های جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: چند سالی است که واژه مقاومت را بیشتر از گذشته شنیده ایم و باید بدانیم که اهل مقاومت در صراط مستقیم هستند و مصداق بارز آن ها فرزندان رسول الله و ائمه اطهار (ع) هستند.

جانشین فرمانده سپاه قدس ابراز کرد: شهدای عالی مقام با مقاومت خود در برابر دشمنان اسلام نشان دادند که درخواست کنندگان صراط مستقیم هستند و از تمام وجود خود برای این خواسته مایه گذاشتند و جنگ تحمیلی را تبدیل به دفاع مقدس کردند.

وی با بیان اینکه شهدا و رزمندگان مفسر عملی قرآن کریم بودند، افزود: این رزمندگان که بالاترین خطوط مستحکم دشمن را کمترین امکانات شکست دادند، تا جایی که در توان داشتند فعالیت مفید می کردند، ما توانستیم با اتکاء بر توان رزمندگان و شهدا از اروند خروشان با ۱۷ ردیف سیم خاردار و مین های مختلف رد شویم.

قاآنی ادامه داد: امام خمینی (ره) در منشور روحانیت خود جمله ای دارند که جنگ ما آزادی فلسطین را در پی خواهد داشت و ما باید با اتکاء بر ایمان و مقاومت جوانان جامعه عمل به این پیام بپوشانیم.

وی با بیان اینکه هر کس شاگردی شهدا را کرد در جهان بزرگ شد، عنوان کرد: حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه با دست خالی مقابل اسرائیل و امکانات جهانی ایستاد، اسرائیل غاصب دو سال بعد به غزه حمله کرد و در ۳۳ روز نتوانستد هیچ غلطی کنند و باید گفت: مقاومت اینجا معنی پیدا کرد.

جانشین فرمانده سپاه قدس ابراز کرد: اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند: آمریکا رو به افول است شعار نیست، بلکه واقعیت است، هدف ما حکومت جهانی صاحب الزمان (عج) بوده و پیام گام دوم ترسیم شرایط آینده کشور است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

سپاه

،

ایران

،

انگلیس

،

پرتغال

ثبت نظرات
captcha