پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۰۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جانشین اطلاعات ستاد کل نیرو های مسلح: با تشکیل ستاد چندصد نفره تلاش می کند مردم برای اعتراض، به خیابان ها بیایند

سردار میراحمدی جانشین اطلاعات ستاد کل نیرو های مسلح گفت: آمریکا با تشکیل ستاد چندصد نفره تلاش می کند در اثر فشار اقتصادی ایران دچار اغتشاش و ناامنی شود و مردم برای اعتراض به خیابان ها بیایند.

جانشین اطلاعات ستاد کل نیرو های مسلح: با تشکیل ستاد چندصد نفره تلاش می کند مردم برای اعتراض، به خیابان ها بیایند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار میراحمدی جانشین اطلاعات ستاد کل نیرو های مسلح گفت: آمریکا با تشکیل ستاد چندصد نفره تلاش می کند در اثر فشار اقتصادی ایران دچار اغتشاش و ناامنی شود و مردم برای اعتراض به حکومت به خیابان ها بیایند.

سردار سرتیپ میراحمدی شامگاه پنجشنبه در یادواره بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی سیستان بلوچستان در اهواز با بیان اینکه شهدای امنیت حق بزرگی بر گردن یکایک مردم ایران دارند، اظهار داشت : اگر امروز امنیتی در این منطقه طوفان زده سراسر نا امن وجود دارد و جمهوری اسلامی ایران همچون نگینی در منطقه و جهان از حیث ثبات و امنیت قابل قول می درخشد قطعا همه این ها مرهون زحمات و خون های پاک شهیدان است.

وی گفت: جا دارد مسئولان قدر این مردم عزیز و شریف را به خوبی بدانند و تا پای جان برای حل مشکلات مردم فداکاری و ایثار کنند، تلاش کنند بار سنگین این شرایط سخت را از دوش این ملت بردارند.

جانشین اطلاعات ستاد کل نیرو های مسلح با بیان اینکه شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع امنیت ایران هستند، تصریح کرد: جریان های تروریستی شکل گرفته در منطقه برای این بود که جمهوری اسلامی ایران را نا امن و نظام جمهوری اسلامی را ساقط کنند، ولی شهدای مدافع حرم کیلومتر ها دورتر جنگیدند و خون خود را نثار کردند تا ایران برای همیشه در امنیت کامل باشد.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ناامن سازی ایران به ازای هر اقدام تروریستی گفت : حمایت کنندگان با ظرفیت های گسترده مالی تروریست ها را پشتیبانی می کنند به طوری که در استان سیستان و بلوچستان سال های گذشته با گروه های تروریستی مواجه بودیم که پای برهنه بودند و یا امکانات بسیار ابتدایی در اختیار داشتند، اما امروزه این گروه های تروریستی به مدرن ترین و مجهزترین سلاح ها مجهز شده اند.

سردار میراحمدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : در بیانیه گام دوم که مقام معظم رهبری صادر فرمودند: در ورود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نکته مهم آن شناخت طرح ها و برنامه دشمن است. آمریکا می خواهد با تحریم های گسترده که به تعبیر خودشان بشریت نظیر آن را ندیده اقتصاد کشور و معشیت مردم را مختل کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا با تشکیل ستاد چندصد نفره تلاش می کند با تعبیر خودشان درآمد جمهوری اسلامی را به صفر برسا ند و ورود هر امکانی را به کشور مان ناممکن کند و در اثر فشار اقتصادی ایران دچار اغتشاش و ناامنی شود و مردم برای اعتراض به حکومت به خیابان ها بیایند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

آمریکا

،

مشکلات اقتصادی

،

اغتشاش

ثبت نظرات
captcha