پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ستاره عراقی تا ۱۴۰۰ با پیراهن سرخ؛

رسمی؛ بشار رسن با پرسپولیس تمدید کرد

بشار رسن ستاره تیم پرسپولیس قراردادش را دو سال دیگر با این تیم تمدید کرد.

رسمی؛ بشار رسن با پرسپولیس تمدید کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  بشار رسن ستاره عراقی تیم پرسپولیس که از ابتدای لیگ شانزدهم در این تیم حضور داشت، چند ماه مانده به اتمام قرارداد، دو سال دیگر قراردادش را با سرخ ها تمدید کرد و تا پایان لیگ بیستم در جمع قرمزهای تهران حضور خواهد داشت.

هافبک شماره پنج تیم پرسپولیس که تمدید قرارداد را به پس از جام ملت ها موکول کرده بود، بعد از دو جلسه مذاکره، سرانجام در شب بازی با صنعت نفت، پای قرارداد دو ساله را امضا کرد تا هواداران پرسپولیس در آستانه یک دیدار خانگی، با این خبر خوب روبرو شوند.

منبع: ورزش ۳

رسن ۲۳ ساله که توانایی بازی در پست های هافبک راست، چپ و هجومی را دارد در نیم فصل اول نقش پررنگی در موفقیت های پرسپولیس داشت و در نیم فصل دوم نیز یک پاس گل طلایی را برای سیدجلال حسینی ارسال کرد. او البته اکنون با دوران اوج فاصله دارد اما قرمزها امیدوار به درخشش این بازیکن در ادامه فصل هستند.

 

در روزهای اخیر شایعاتی درباره این بازیکن شنیده می شد اما در نهایت هافبک خوش تکنیک تیم پرسپولیس دو سال دیگر در جمع قرمزها ماندنی شد.

 

ایرج عرب با حضور در اردوی تیم پرسپولیس، توافق قبلی با رسن و مدیر برنامه هایش را نهایی کرد و احتمالا این بازیکن فردا نیز در ترکیب تیم پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

بشار رسن

،

پرسپولیس

،

تمدید قرارداد

ثبت نظرات
captcha