پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برانکو: با یک بشکن همه چیز درست نمی شود/ برای تیم ملی دیداری با دالیچ نداشته ام

سرمربی پرسپولیس گفت: با سبک فوتبال خوزستان آشنا هستم و بازیکنان این منطقه بسیار با استعداد هستند.

برانکو: با یک بشکن همه چیز درست نمی شود/ برای تیم ملی دیداری با دالیچ نداشته ام

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس ظهر چهارشنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته بیستم لیگ برتر اظهار کرد: بی صبرانه منتظر بازی هستیم. با وجود فشردگی بازی ها از این طریق می توانیم هواداران را شاد کنیم.

او ادامه داد: با سبک فوتبال خوزستان آشنا هستم . بسیار با استعداد هستند. این تیم تغیرات زیادی داشته و خون جوانی به تیم تزریق کرده اند. خوزستان چشمه جوشان استعداد است.

وی افزود: شجاع و سید جلال و رادوشویج به تیم برمی گردند. کمال و مصلح و انصاری و ماهینی هم مصدوم هستند. آدام همتی پس از عملش به تیم ملحق شده و خیلی زود به تیم خواهد پیوست.

او در پاسخ به سوالی درباره عملکرد ضعیف بودیمیر گفت: بودیمیر و بازیکنان جدید تیم نیاز به زمان دارند. بودیمیر مشکل کمبود تمرین دارد و به بازی نیاز دارد. این مساله برای تمام بازیکنان جدید صادق است. آن ها باید سریع با تیم هماهنگ شوند. با یک بشکن زدن همه چیز درست نمی شود. کادر و بازیکن خوبی دارم. ما مشکل داشتیم اما بازیکن جدید دچار نوسان هستند. در پنج بازی اخیر برتر بودیم. در بازی با نفت مسجد پنجاه پنجاه بودیم ولی در تمام بازی ها برتر بودیم
برانکو درباره فهرست تیم ملی امید گفت: من از فهرست اطلاعی ندارم. کرانچار دوست من است. زمانی که کی روش در تیم ملی بود هم حمایت می کردیم. اگر تیم های ملی به بازیکن نیاز دارند ما به آن ها بازیکن می دهیم.

او درباره عملکرد بازیکنان جدید افزود: ترابی یک ماه با ما است. سروش هم در نیم فصل اول عملاً بازی نکرد. ما چاره ی دیگر غیر بازی کردن نداریم. چون من به آنان اعتماد دارم و آن ها به شرایط خوب خواهند رسید. حتی جوانان ما هم در حال پیشرفت هستند و به ما کمک خواهند کرد. ما هم چنان صدر جدولیم و به نیمه نهایی جام حذفی رسیده ایم. پدیده، سپاهان، تراکتور و استقلال بسیار تیم های خوبی هستند. لیگ جذابی داریم و هواداران هم به این جذابیت می افزایند.

سرمربی پرسپولیس درباره دیدار با دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی گفت: بعضی مسائل به دروغ بیان می شود. همه می دانند که من برای دیدار النصر و پاختاکوربه دوبی رفتم. اما می گویند در دوبی آقای دالیچ و چند دوست دیگر را دیدم که اسامی آن ها کوتسیان، ویشکوب و اسماعیلیان بود! با یک سری خبرنگار صحبت کردم که به آن ها گفتم آقای تاج به من مأموریت داده که برای یک سال به ایشان هشت میلیون دلار پیشنهاد دهم!!
وی افزود: همه این ها هدفمند است تا در تیم تشنج ایجاد شود. هواداران ما را دوست دارند و همین دوست داشتن هواداران به تیم ما کمک خواهد کرد.
او درباره بازی با پاختاکور و اینکه آیا به خاطر بازی در لیگ قهرمانان آسیا در این بازی به بازیکنانش استراحت می دهد، گفت: کمال و مصلح در ترکیب نیستند. برای ما همه بازی ها مهم هستند و بازی به بازی جلو می رویم.
سرمربی پرسپولیس در پایان درباره مشکلات مالی گفت: همیشه مشکل مالی وجود داشته است. من از تمرین کردن با بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم که این مشکلات برطرف شوند.

منبع: ایسنا

کلید واژه :

برانکو ایوانکوویچ

،

پرسپولیس

،

تیم ملی فوتبال

ثبت نظرات
captcha