پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احضار مدیرکانال تلگرامی جنجالی داوران به فدراسیون فوتبال!

اصفهانیان رئیس کمیته داوران درباره ممنوعیت عضو شدن داوران در یک کانال جنجالی داوری گفت: آن کانال مطلبی را عنوان کرده بود که درست نبود و ما هم طبق همان نامه منتشر شده دستور دادیم که داوران از آن خارج شوند و دیگر حق عضویت در آن را نداشته باشند.اگر ما متوجه شویم که داوری در آن کانال حضور دارد، از تمام فعالیت های فوتبالی منع خواهد شد.

احضار مدیرکانال تلگرامی جنجالی داوران به فدراسیون فوتبال!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس کمیته داوران از احضار مدیر کانال تلگرامی داوران که جنجال ساز شده بود، به فدراسیون فوتبال خبر داد.

فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران درباره ممنوعیت عضو شدن داوران در یک کانال جنجالی داوری توضیح داد: آن کانال مطلبی را عنوان کرده بود که درست نبود و ما هم طبق همان نامه منتشر شده دستور دادیم که داوران از آن خارج شوند و دیگر حق عضویت در آن را نداشته باشند.

وی ادامه داد: اگر ما متوجه شویم که داوری در آن کانال حضور دارد، از تمام فعالیت های فوتبالی منع خواهد شد.

رئیس کمیته داوران درباره اینکه مدیریت آن کانال بر عهده یکی از داوران جوان است تصریح کرد: این موضوع درست است. البته ما او را به کمیته داوران فدراسیون فوتبال احضار خواهیم کرد تا توضیحات قانع کننده ای درباره مطالبی که در فضای مجازی انتشار داده است، بدهد و سپس درباره او تصمیم خواهیم گرفت.

یکی از اعضای کمیته داوران فدراسیون فوتبال مدعی است که در کانال تلگرامی مذکور، پیش از این الفاظ رکیکی علیه اعضای این کمیته منتشر شده است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

کانال تلگرامی داوران

،

فدراسیون فوتبال

،

فریدون اصفهانیان

ثبت نظرات
captcha