قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دفاعیات رئیس سابق بارسلونا در دادگاه

ساندرو راسل، رئیس سابق باشگاه بارسلونا، در دادگاه نسبت به اتهام پولشویی ابراز بی گناهی کرد.

دفاعیات رئیس سابق بارسلونا در دادگاه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ساندرو راسل در دادگاه مدعی شد وی هیچ گونه کمیسیونی دریافت نکرده، نه قانونی و نه غیر قانونی. اگر چه او اعتراف کرد با مقامات فدراسیون فوتبال برزیل سرمایه گذاری تجاری داشته اما تاکید کرد این سرمایه گذاری ها هیچ ارتباطی با قرارداد مسابقات فوتبال برزیل نداشتند.

راسل همچنین اعتراف کرد که ریکاردو تکسیرا مبلغی را به عنوان کمک برای خرید یک آپارتمان به حساب وی واریز کرد اما راسل سه سال آن مبلغ را با سودش بازپرداخت کرده است.

اما دادستانی اسپانیا می گوید که این وام نیز بخشی از طرح پولشویی بین راسل و تکسیرا بوده است. تکسیرا، عضو کمیته اجرایی سابق فیفا، توسط مقامات قضایی ایالات متحده در سال 2015 به عنوان یکی از ارکان رسوایی فساد مالی مورد تحقیق قرار گرفت.

راسل همچنین مدعی شد شرکتی ISE عربستانی که وی برای آنها کار می کرده، با فدراسیون برزیل برای پرداخت 1.15 میلیون دلار به منظور اعطای حقوق تلویزیونی برای 24 بازی در برزیل به توافق دست یافته بود و شرکت عربستانی برای هر مسابقه، به مبلغ 250 هزار دلار دریافت می کرد.

قرارداد راسل با شرکت ISE پس از 14 مسابقه به پایان می رسد زیرا او تصمیم می گیرد تا برای ریاست باشگاه بارسلونا کاندید شود و به زعم خودش فرصتی برای اجرای هر دو پروسه نداشته است.

منبع: ورزش 3

منبع ورزش سه
کلید واژه :

ساندرو راسل

،

بارسلونا

ثبت نظرات
captcha