پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جزئیات جلسه ویژه مجلس برای افزایش حقوق ها

یک نماینده مجلس جزئیاتی از جلسه غیرعلنی پارلمان برای بررسی افزایش حقوق و دستمزد در سال آینده را تشریح کرد.

جزئیات جلسه ویژه مجلس برای افزایش حقوق ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدحسین نقوی حسینی، نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جزئیات جلسه غیرعلنی امروز (چهارشنبه، 8 اسفند) پارلمان که پیش از جلسه علنی برگزار شد، گفت: در این جلسه پیشنهادات نمایندگان، برای میزان حقوق و دستمزد کارگران، کارمندان و بازنشستگان در رده های مختلف برای سال 98، مورد بررسی قرار گرفت.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا بررسی تبصره (12) لایحه بودجه 98 به صورت غیرعلنی برگزار شده است؟، اظهار داشت: دلیل غیرعلنی برگزار شدن جلسه این بود که پیشنهادات متعددی درباره افزایش حقوق کارگران و کارمندان از سوی نمایندگان مطرح بود و از طرفی نیز اختلاف دیدگاه هایی برای میزان افزایش آن وجود داشت. از همین جهت تصمیم گرفته شد که جلسه به صورت غیرعلنی برگزار شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به جو حاکم بر جلسه غیرعلنی مجلس و جمع بندی پیشنهادات نمایندگان برای میزان افزایش حقوق و دستمزد در سال آینده، تصریح کرد: با توجه به اینکه در این جلسه رأی گیری نشد و مجلس نیز مصوبه ای برای میزان افزایش حقوق و دستمزد نداشت، نمی توان توضیحی دقیقی ارائه کرد؛ زیرا ممکن است توقعاتی در جامعه ایجاد شود.

نقوی حسینی اضافه کرد: در این جلسه، پیشنهادات نمایندگان حکایت از حمایت از اقشار کم درآمد و افزایش حقوق بیشتری نسبت به سالجاری برای این قشر داشت، که قرار شد پس از جمع بندی ها، فرمول مشخصی برای میزان افزایش حقوق کارگران و کارمندان و نیز بازنشسته ها در نظر گرفته شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه غیرعلنی امروز مجلس، تبصره (12) لایحه بودجه 98 که به چگونگی تعیین حقوق و دستمزد کارگران، کارمندان و بازنشسته ها اختصاص دارد، برای تعیین فرمول مشخصی برای افزایش حقوق ها به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.

منبع: ایسنا

کلید واژه :

سیدحسین نقوی حسینی

،

افزایش حقوق

،

حقوق

،

مجلس

ثبت نظرات
captcha