پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دشمنی به اوج می رسد؛

برنامه عجیب اینتر برای ایکاردی؛ اشد مجازات!

به نظر می رسد رابطه مائورو ایکاردی و باشگاه اینتر وارد بحرانی ترین بخش سالهای اخیر خواهد شد.

برنامه عجیب اینتر برای ایکاردی؛ اشد مجازات!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، چند هفته ای از باز پس گیری بازوبند کاپیتانی از مائوریتو و شروع جنجال بین باشگاه اینتر و مهاجم آرژانتینی می گذرد و تا به حال هیچیک از طرفین تمایلی به پایین آمدن از مواضع خود نشان نداده اند. تنش ها بین باشگاه و ایکاردی- همسرش یافته و مصدومیت زانوی کاپیتان سابق، بهانه ای برای دوری او از ترکیب نراتزوری گشته است.

 

 

طبق ادعای رسانه های ایتالیایی، آخرین پیشنهاد اینتر برای حفظ ایکاردی اختصاص دادن حقوق سالانه 7 میلیون یورو برای این مهاجم 26 ساله است که انگار این رقم نیز مورد توجه واندا نارا قرار نگرفته و آنها قصد دارند به پیشنهاد باشگاه پاسخ منفی دهند.

 

با توجه به حضور فرزندان ماکسی لوپز و واندا نارا که در حال حاضر تحت تکلف واندا و مائورو ایکاردی هستند، این خانواده ترجیح می دهد در صورت جدایی از اینتر نیز به زندگی در ایتالیا ادامه داده و به پیشنهاد یکی از تیم های سری آ از جمله یوونتوس یا ناپولی پاسخ مثبت دهد.

در این میان کوریره دلا اسپورت مدعی شد وندا نارا از مدیریت باشگاه اینتر درخواست کرده بند فسخ ایکاردی را برای باشگاه های سری آ نیز فعال کنند. اینتر واکنش تندی به این درخواست داشته و قصد دارد دشوارترترین مجازات را را برای ایکاردی در نظر بگیرد؛ پرداخت یکساله حقوق مائوریتو و عین حال کنار گذاشتن وی از لیست تیم اصلی و قرار دادن وی روی سکوها.

گروه سونینگ در دیگر باشگاه خود جیانگسو بعد از اختلاف با رامیرز برزیلی چنین کاری با او انجام داد و این دیگر به منزله اعلان جنگ علنی با ستاره آرژانتینی خواهد بود.

منبع: ورزش 3

منبع ورزش سه
کلید واژه :

اینترمیلان

،

ایکاردی

ثبت نظرات
captcha