پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرونده های فساد و سفر ناتمام نتانیاهو به مسکو

احتمال صدور حکم علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پرونده های فساد او موجب شده تا وی تلاش کند سفر خود را به روسیه کوتاه تر کند.

پرونده های فساد و سفر ناتمام نتانیاهو به مسکو

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در یک سفر رسمی عازم مسکو شده این سفر را کوتاه خواهد کرد و امروز به فلسطین اشغالی بازخواهد گشت. تاریخ بازگشت او قبلاً پنجشنبه تعیین شده بود.

روزنامه هاآرتس دلیل این موضوع را تصمیم «آویخای مندلبیت»، دادستان کل رژیم صهیونیستی برای انتشار حکم خود در خصوص اعلام جرم علیه نتانیاهو ذکر کرده است. انتظار می رود مندلبیت این حکم را قبل از یکشنبه پیش رو، یعنی حدود ۴۰ روز قبل از انتخابات پارلمانی این رژیم علنی کند.

نتانیاهو قرار است امروز با «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه دیدار کند. نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که با رئیس جمهور روسیه درباره حضور ایران در سوریه رایزنی خواهد کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی دارای چهار پرونده فساد مالی تحت عنوان پرونده ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و ۴۰۰۰ است و طی ماه های گذشته درباره این پرونده ها مورد بازجویی قرار گرفته است.

انتظار می رود دادستان کل رژیم صهیونیستی رسماً نتانیاهو را در پرونده موسوم به «۴۰۰۰» متهم کند. او در این پرونده متهم است به «شائول ایلوویچ» مالک شرکت «بِزِک» میلیون ها دلار تسهیلات مالی پرداخت کرده تا پایگاه خبری «واللا» وابسته به این سرمایه دار صهیونیست از او و همسرش حمایت رسانه ای بهتری داشته باشد.

منبع: مهر

منبع مهر
کلید واژه :

نتانیاهو

،

مسکو

ثبت نظرات
captcha