قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دلال فروشندۀ آرشیو صداوسیما به «من وتو» کیست؟

احسان قاضی زاده هاشمی عضو هیأت نظارت بر سازمان صداوسیما درباره فروش آرشیو این سازمان به یک شبکه فارسی زبان خارجی گفت: آرشیو صداوسیما در طول زمان های مختلف فروخته شده و بواسطه شخص ثالثی از کشور خارج شده است.در هر حالت سوءاستفاده هایی شده است و این موضوع را در شورای نظارت بر صدا و سیما بررسی می کنیم.

دلال فروشندۀ آرشیو صداوسیما به «من وتو» کیست؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  یک عضو هیأت نظارت بر سازمان صداوسیما درباره فروش آرشیو این سازمان به یک شبکه فارسی زبان خارجی گفت: آرشیو صداوسیما در طول زمان های مختلف فروخته شده و بواسطه شخص ثالثی از کشور خارج شده است.

سید احسان قاضی زاده هاشمی درباره شایعه فروش آرشیو صدا و سیما به یکی از شبکه های فارسی زبان، گفت: گزارش هایی که به دست آمده نشان می دهد به صورت موضوعی آرشیو صدا و سیما به جاهایی داده شده است که آن ها به وسلیه فرد ثالثی از کشور خارج شده است نه به صورت مستقیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در هر حالت سوءاستفاده هایی شده است و این موضوع را در شورای نظارت بر صدا و سیما بررسی می کنیم.

وی تاکید کرد: هرچند که دقت می شود، اما در دوره های مختلف به صورت موضوعی و محوری از آغاز به کار صدا و سیما این اتفاقا افتاده و بسیار بد است.

این عضو هیأت نظارت بر سازمان صدا و سیما افزود: مدیران آرشیو صدا و سیما در طول دوران های مختلف بیایند و پاسخگو باشند. مراجع نظارتی و شورای نظارت هم ورود خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تاکنون چند نفر از مدیران صدا و سیما با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت خود کنارگیری کرده اند، بیان کرد: ۲۰۰ نفر از مدیران صدا و سیما با استفاده از قانون منع به کارگیری بازنشستگان جا به جا شده و ترک خدمت کرده اند؛ حدود ۲۰ نفر از مدیران باقی مانده اند که مدام العمر نیستند و در بازه زمانی از سمت خود کنار می روند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

صداوسیما

،

من وتو

ثبت نظرات
captcha