پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

موسوی و خاتمی در متن استعفای خود چه نوشتند؟

کانال تلگرامی خبرگزاری فارس به بهانه استعفای ظریف، به چند استعفاهای دیگر پرداخت.

موسوی و خاتمی در متن استعفای خود چه نوشتند؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کانال تلگرامی خبرگزاری فارس به بهانه استعفای ظریف، به چند استعفاهای دیگر پرداخت.

در این مطلب آمده است:

اولین استعفای جنجالی در جمهوری اسلامی 14 آبان 58 رقم خورد. بازرگان: «پیرو توضیحات مکرر و نظر به اینکه دخالت ها، مزاحمت ها، مخالفت ها و اختلاف نظرها، انجام وظایف محوله و ادامه مسئولیت را برای همکاران و اینجانب مدتی است غیرممکن ساخته، بدین وسیله استعفای خود را تقدیم می دارد»

دومین استعفا در سال 67 و توسط میرحسین موسوی رقم خورد که امام در جواب موسوی نوشت: «نامه ی استعفای شما باعث تعجب شد. ... در زمانی که مردم حزب الله برای یاری اسلام، فرزندان خود را به قربانگاه می برند چه وقت گله و استعفا است.»

سومین استعفا در 7 فروردین 68، توسط آیت الله منتظری رقم خورد. امام در پاسخ نوشت: «همان طور که نوشته اید رهبری نظام جمهوری اسلامی کار مشکل و مسئولیت سنگین و خطیری است که تحملی بیش از طاقت شما می خواهد. و به همین جهت، هم شما و هم من از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودیم.»

خاتمی در خرداد 71 از ارشاد استعفا داد و نوشت: متأسفانه در صحنه امور فرهنگی چندی است که به شیوه ای دیگر عمل شده است و چه بسا که با شکسته شدن همه مرزهای قانونی، شرعی، اخلاقی و عرفی کار از نقد و ارزیابی (ولو غیرمنصفانه) گذشته وهر وسیله ای برای رسیدن به اهداف خاصی مباح شمرده شده است.

روحانی در کتاب امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای می نویسد: تعدادی از نمایندگان مجلس، طرح سه فوریت برای الزام دولت به پذیرش پروتکل الحاقی را امضاء کرده و در پی آن بودند تا آن را تقدیم مجلس کنند. به رئیس جمهور گفتم اگر طرح سه فوریت در مجلس مطرح شود، من استعفا می دهم!

و اینک استعفای_ظریف...

کلید واژه :

استعفا

،

ظریف

ثبت نظرات
captcha