پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتقاد نماینده مجلس از اظهار نگرانی ها در خصوص وضعیت اقتصادی سال ۹۸

نماینده مردم زرند در مجلس گفت: از همکارانم انتظار ندارم که از پشت تریبون رسمی مجلس مداوم صحبت از تداوم نابسامانی های اقتصادی در سال آینده کنند.

انتقاد نماینده مجلس از اظهار نگرانی ها در خصوص وضعیت اقتصادی سال ۹۸

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین امیری خامکانی در جلسه نوبت بعدازظهر امروز (سه شنبه) مجلس در تذکر شفاهی گفت: دو اتفاق در کشور افتاد اول، مالباختگان موسسات مالی و اعتباری بود که به گفته رییس جمهور ۳۰ هزار میلیارد تومان پول قدرت ناشی از آن به بازار ارز تزریق شد و دوم، ناامیدی که توسط مجلس و برخی دستگاه ها مدتها قبل از خروج ترامپ از برجام به جامعه پمپاژ شد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: آنقدر گفتیم  پنج مِی، پنج مِی که بخشی از مردم املاکشان را به دلار و یورو تبدیل کردند و به گرجستان و ترکیه منتقل کردند. پمپاژ این دو مسئله سونامی به وجود آورد که موجب شکل گیری نابسامانی های ارزی و به دنبال آن ایجاد نابسامانی های اقتصادی شد.

وی با اشاره به هشدارهای برخی نمایندگان در خصوص بدتر شدن شرایط اقتصادی در سال ۹۸، گفت: از همکارانم انتظار ندارم که از پشت تریبون رسمی مجلس مداوم صحبت از تداوم نابسامانی های اقتصادی در سال آینده کنند. بنده معتقدم قرار نیست در سال ۹۸ اتفاق خاصی بیفتد. مردم ما شرایط مشابه اقتصادی را قبلا هم به راحتی پشت سر گذاشته اند و اصلا مردم ما مردم بی دست و پایی نیستند. جنگ هشت ساله را طوری پشت سر گذاشتیم که رزمندگان ما اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشورمان دست دشمن بیفتد. امروز هم رزمندگان اقتصادی مان قطعا اجازه نخواهند داد اتفاق خاصی بیفتد.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا

کلید واژه :

حسین امیری خامکانی

،

وضعیت اقتصادی

ثبت نظرات
captcha