پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مصائب یک ستاره؛

تنش در رئال مادرید؛ دلیل عصبانیت گرت بیل چه بود؟

واکنش عجیب گرت بیل و عدم تقسیم شادی گل با همبازیان بعد از گلزنی به لوانته، حواشی عجیبی در پی داشته است.

تنش در رئال مادرید؛ دلیل عصبانیت گرت بیل چه بود؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نظر می رسد شرایط گرت بیل در رختکن رئال مادرید مساعد نیست و مارکا سه اتفاق مهم هفته های اخیر را دلیل واکنش تند او و پس زدن دست لوکاس واسکز بعد از گلزنی به لوانته دانسته است.

ستاره ولزی جای خود را در ترکیب ثابت به لوکاس واسکز و وینیسیوس جونیور داده است و این در حالیست که او می خواهد رهبر پروژه رئال مادرید باشد. گرت بیل از زمان بازگشت بعد از مصدومیت همیشه روی نیمکت نشسته است و این اتفاق در حالی رخ داده که اخیرا وی سه گل در برابر اسپانیول، اتلتیکو و لوانته به ثمر رسانده است.

همچنین گرت بیل به شدت از دست دو همبازی خود ناراحت است. اخیرا مارسلو و تیبو کورتوا مصاحبه هایی در مورد رفتار خاص گرت بیل در رختکن و عدم تسلط به زبان اسپانیایی داشته اند که عصبانیت او را برانگیخته و وی معتقد است به اندازه توانایی هایش در اسپانیا مورد تمجید قرار نمی گیرد.

تیبو کورتوا مدعی شده بود گرت بیل در برنامه های تفریحی بازیکنان شرکت نمی کند و دلیل وی نیز زود خوابیدن این ستاره ولزی است. همچنین مارسلو نیز از اینکه قادر به برقراری ارتباط با گرت بیل نیست و معمولا در گذشته با کیکو کاسیا و حالا با دیگر بازیکنان در رختکن صحبت می کند، به نوعی از شرایط گرت بیل ابراز نارضایتی کرده بود.

گرت بیل حس می کند اگر بازیکن دیگری آن گل فوق العاده برگردان را در فینال لیگ قهرمانان به ثمر می رساند بییشتر مورد تمجید قرار می گرفت. همه این عوامل باعث می شود که گرت بیل کمتر از حد معمول لبخند زده و واکنش هایی همانند بازی دیشب از خود نشان دهد.

این اتفاقات باعث شد حتی گرت بیل بعد از دیدر با لوانته دست رد به سینه بهترین دوست خود در رختکن یعنی لوکا مودریچ که قصد آرام کردن و در آغوش گرفتن وی را داشت بزند.

گرت بیل انتظار دارد در دیدارهای حساس پیش روی رئال مادرید مانند دو ال کلاسیکو برابر بارسلونا و جدال برگشت در لیگ قهرمانان در ترکیب ثابت قرار گیرد و با پایان دادن به انتقادها، موقعیت خود را به عنوان ستاره تیم بهبود بخشد. البته همه چیز به سولاری که در مورد خشم بازیکنانش بسیار نگران است بستگی دارد. به علاوه، باشگاه هایی وجود دارند که معتقدند که یک گرت بیل عصبانی، انگیزه بیشتری برای درخشش دارد.

طرح سایت گل با اشاره به تنها بودن گرت بیل در رختکن؛

 

منبع: ورزش 3

منبع ورزش سه
کلید واژه :

گرت بیل

،

رئال مادرید

ثبت نظرات
captcha