پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مطهری: جانشینی در حد «ظریف» وجود ندارد / روحانی نباید با استعفای او موافقت کند

نایب رئیس مجلس با بیان این که «رئیس جمهور نباید با استعفای ظریف موافقت کند» گفت که جایگزینی در حد ظریف برای وزارت خارجه وجود ندارد.

مطهری: جانشینی در حد «ظریف» وجود ندارد / روحانی نباید با استعفای او موافقت کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نایب رئیس مجلس با بیان این که «رئیس جمهور نباید با استعفای ظریف موافقت کند» گفت که جایگزینی در حد ظریف برای وزارت خارجه وجود ندارد.

علی مطهری در حاشیه جلسه امروز (سه شنبه) مجلس در جمع خبرنگاران در واکنش به استعفای ظریف و دلایل آن گفت: از دلایل استعفای آقای ظریف اطلاع ندارم، خود ایشان باید توضیح دهد. اما به طور کلی به نظرم دلیل اصلی استعفا، دخالت هایی باشد که از طرف برخی نهادهای غیر مسئول در سیاست خارجی دولت و کشور انجام می شود.

وی ادامه داد: طبق قانون اساسی وزارت خارجه متولی سیاست خارجی کشور است ولی استقلال کافی ندارد. بنابراین طبیعی است که ایشان احساس می کند موانعی پیش رویش است و نمی تواند کار خودش را انجام دهد. لذا احتمالاً استعفا به این دلیل است ولی باز هم باید خودشان توضیح دهد.

این عضو شورای مرکزی امید در پاسخ به این سوال که آیا رئیس جمهور با استعفای ظریف موافقت می کند؟ گفت: بعید است این اتفاق رخ دهد ایشان نباید با استعفا موافقت کند چون جایگزینی در حد آقای ظریف وجود ندارد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

علی مطهری

،

نایب رئیس مجلس

،

استعفای ظریف

ثبت نظرات
captcha