پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۹۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دو نقشه شفر برای انتخاب جانشین روزبه چشمی

سرمربی استقلال دو گزینه در دسترس برای انتخاب جانشین چشمی در دیدار با فولاد دارد.

دو نقشه شفر برای انتخاب جانشین روزبه چشمی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزبه چشمی با دریافت چهارمین کارت زرد خود در دیدار با ذوب آهن شانس حضور برابر فولاد خوزستان در اهواز را از دست داد تا شفر باز هم در یک دیدار سخت دیگر، یکی از مهره های کلیدی خود را در اختیار نداشته باشد.


با غیبت روزبه چشمی و ادامه مصدومیت علی کریمی، شفر حالا دو نقشه در دسترس برای برطرف کردن معضل غیبت چشمی دارد؛ حضور امید نورافکن در مرکز زمین اولین نقشه شفر است.


سرمربی استقلال می تواند نورافکن را در ترکیب اصلی و در مرکز زمین قرار دهد و پاتوسی و باقری نیز روی دست او به عنوان هافبک های تهاجمی به میدان بروند تا چهره هایی مانند سهرابیان، زکی پور یا تیموری به سمت چپ خط دفاعی بروند.


شفر اما گزینه دیگری نیز پیش روی خود دارد. او می تواند در دیدار با فولاد خوزستان فرشید باقری را یک خط عقب تر برده و تبدیل به هافبک دفاعی کند و داریوش شجاعیان به عنوان هافبک تهاجمی و مرکزی به ترکیب استقلال اضافه شود تا به این ترتیب با تغییر پست باقری، مشکل آبی ها حل شود.


تغییر پست هر کدام از این دو بازیکن آماده و تاثیر گذار استقلال می تواند برای این تیم صدماتی داشته باشد و کار سخت آبی ها در اهواز را سخت تر از قبل کند.

منبع: ورزش 3

منبع ورزش سه
کلید واژه :

روزبه چشمی

،

شفر

ثبت نظرات
captcha