پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حمله دوباره مجلس به بازنشسته های فدراسیون فوتبال

بعد از چند ماه سکوت شاید به دلیل حضور تیم ملی در جام ملت ها موضع حضور بازنشسته ها در فدراسیون فوتبال فراموش شده بود اما یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ای جدید اعلام کرد حضور بازنشسته ها در فدراسیون فوتبال غیر قانونی است.

حمله دوباره مجلس به بازنشسته های فدراسیون فوتبال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احسان قاضی زاده هاشمی که در این باره با رادیو ورزش گفتگو می کرد، گفت: فدراسیون فوتبال از ابتدا با طرح موضوعات مختلف عملا به دنبال اجرای قانون نبودند. به خصوص اینکه بحث تعلیق، اساسنامه و .. را مطرح کردند. آنها قانون منع به کارگیری و مسائل دیگر را مطرح کردند ولی موضوع ما بازنشستگان است. ما در مورد فدراسیون حرف نمی زنیم ولی ما برای احراز سمت ها صحبت می کنیم. شنیدم که دستور جلسه مجمع هم منتشر شده و عدم استفاده از بازنشستگان هم در آن وجود ندارد. طبعا در مورد بحث های فدراسیون نهادهای نظارتی بحث های قضایی پیگیری خواهد شد.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه آیا حضور افراد بازنشسته در فدراسیون جرم است گفت: بله. بر اساس قانون منع به کارگیری بازنشستگان، امضا کردن این افراد تصرف در اموال عمومی محسوب می شود و صرفا این افراد می توانند تنها مشاور باشند و هیچ سمت اداری و اجرایی یا شرکتی نمی توانند داشته باشند. حتی ارسال مکاتبات به هیچ مرجعی را نمی توانند داشته باشند. همین است که دستگاه های نظارتی کار خود را شروع کرده اند.

 

وی در خصوص اینکه آیا این موضوع شامل حال تاج می شود یا خیر گفت: تاج گفته که مدارکی داده و اعاده به خدمت است، البته چون او بازنشسته فولاد مبارکه است  نهایتا می تواند در همان کارخانه به فعالیت خود ادامه بدهد.وزارت ورزش هم باید مفاد قانونی را به فدراسیون ها اطلاع بدهد. بعضا می بینیم اطلاعات که در وزارت ورزش صورت می گیرد با قوانین مغایرت دارد.حتی بعضا برداشت وزارت ورزشی ها با نهادهای نظارتی متفاوت است.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

بازنشسته های فدراسیون فوتبال

،

قاضی زاده هاشمی

ثبت نظرات
captcha