پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سایت گل ایتالیا خبر داد؛

ویچنزو مونتلا سرمربی بعدی تیم ملی ایران؟

ویچنزو مونتلا سرمربی سابق تیم های فیورنتینا، میلان و سویا به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری تیم ملی ایران مطرح شده است

ویچنزو مونتلا سرمربی بعدی تیم ملی ایران؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در خبر سایت گل (نسخه ایتالیایی) اینطور اعلام شده که فدراسیون فوتبال ایران به مونتلا یک قرارداد سه و نیم ساله را پیشنهاد داده است. مونتلا یکی از مطرح ترین مربیان بدون شغل فعلی دنیاست و ممکن است باب مذاکره با او از سوی فدراسیون فوتبال گشوده شده باشد.

 

در ماه آوریل دوران عدم فعالیت وینچنزو مونتلا در عرصه مربیگری به یک سال خواهد رسید و وی بعد از جدایی از سویا تا این مقطع هدایت تیمی را بر عهده نداشته است اما به نظر می رسد تیم ملی ایران قصد دارد با پیشنهادی سه سال و نیمی، مهاجم سابق رم و سرمربی پیشین فیورنتینا و میلان را به خدمت گیرد.

 

نشریه ایتالیایی توتو اسپورت امروز مدعی شد بعد از جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی ایران و حذف آنها در دیدار مقابل ژاپن در جام ملت های آسیا، مونتلا به گزینه اصلی هدایت تیم ملی ایران بدل گشته و چالش سرمربیگری در آسیا ممکن است مرحله بعدی دوران مربیگری مونتلا باشد.

آخرین تجارب مونتلا دو اخراج متوالی از تیم های میلان و سویا در سه سال اخیر بوده و وی می تواند با قبول این پیشنهاد، تا پایان جام جهانی 2022 روی نیمکت تیم ملی ایران قرار گیرد.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

سرمربی تیم ملی

،

ایران

ثبت نظرات
captcha