پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کباب ارزان قیمت گوشت با کیفیتی ندارد

مسئول انجمن حرفه ای مجتمع های رفاهی، تفریحی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: گوشت مورد نیاز برای طبخ کباب برگ هم اکنون کیلویی ۲۰۰ هزار تومان است، بنابراین کباب ارزان قیمت عرضه شده مثلا به قیمت هشت هزار تومان، کیفیت لازم را ندارد.

کباب ارزان قیمت گوشت با کیفیتی ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسئول انجمن حرفه ای مجتمع های رفاهی، تفریحی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: گوشت مورد نیاز برای طبخ کباب برگ هم اکنون کیلویی 200 هزار تومان است، بنابراین کباب ارزان قیمت عرضه شده مثلا به قیمت هشت هزار تومان، کیفیت لازم را ندارد.

محمد علاقبند با تاکید بر اینکه از ورود گوشت غیرمجاز به استان باید جلوگیری شود، گفت: گرانی و یا کاهش کیفیت گوشت مصرفی مردم خطر آفرین است چرا که گوشت ارزاق عمومی مردم ماست.

وی در خصوص وضعیت رستوران ها در شرایط گرانی گوشت، ادامه داد: قیمت تمام شده غذا برای رستوران داران به دلیل گرانی مواد اولیه در ماه های اخیر افزایش یافته و وقتی به قیمت گوشت گوسفندی و جوجه توجه کنیم، عرضه کباب با قیمت خیلی پایین با عقل و منطق سازگاری ندارد و مردم نیز باید به این موضوع توجه جدی داشته باشند.

وی با بیان این که ۴۵۰ رستوران در سطح تبریز تحت پوشش اتحادیه و ۲۸۰ رستوران تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی هستند، اضافه کرد: تبریز مهد غذای کشور بوده و بسیاری از غذاهای ایرانی در تبریز ابداع شده است؛ بنابراین باید کیفیت غذا در این شهر حرف اول را بزند که خوشبختانه در رستوران های بزرگ و نامدار شهر مشکلی از این بابت وجود ندارد، ولی باید به رستوران های بین راهی که محل گذر مسافران هستند، نظارت جدی داشته باشیم که تیم بازرسی این موضوع را در اولویت قرار داده است.

علاقبند خاطرنشان کرد: امسال شاهد کاهش ۴۰ درصدی مشتری در رستوران های استان هستیم؛ به طوری که بیشتر رستوران های تبریز نیز به دلیل این موضوع تعطیل شده اند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

کباب ارزان

،

قیمت گوشت

ثبت نظرات
captcha