پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لورنزو سانز در گفت و گویی تلویزیونی

افشای راز اخراج هاینکس از رئال پس از 20 سال

یوپ هاینکس، سرمربی مشهور آلمانی، فصل 98-1997 سرمربی رئال مادرید بود.

افشای راز اخراج هاینکس از رئال پس از 20 سال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هاینکس تابستان 97 جانشین فابیو کاپلو در رئال مادرید شد. شروع او با فتح سوپرکاپ اسپانیا همراه بود. رئال در مجموع دو بازی رفت و برگشت 5-3 بارسا را شکست داد و قهرمان شد اما شرایط رفته رفته تیره و تار شد و رئال هم در کوپا دل ری و هم در لالیگا ناکام ماند اما پس از 32 سال توانست با شکست 1-0 یوونتوس، فاتح لیگ قهرمانان شود. 

هفتمین قهرمانی رئال با هاینکس هم تضمینی برای بقای مربی آلمانی نبود و او جای خود را به گاس هیدینگ داد.

لورنزو سانز، رئیس وقت رئال در مصاحبه با برنامه "Idolo" و در مو.رد دلیل اخراج هاینکس گفت:« یک هفته قبل از فینال چمپیونزلیگ با هاینکس تماس گرفتم تا از شرایط تیم خبر بگیرم و او به من حرف نگران کننده ای زد. هاینکس گفت که حس خوبی ندارد و نمی تواند حریف بازیکنان رئال شود. او از شرایط خودش در تیم ناراضی بود و می گفت که کسی به حرف هایش توجهی ندارد. یوپ احساس ویرانی می کرد. بلافاصله با چند بازیکن بزرگ تیم جلسه گذاشتم و سپس جلسه ای با ستاره های تیم و یوپ هاینکس ترتیب دادم. آنها را تنها گذاشتم تا حرف های شان را بزنند و یک هفته بعد قهرمان شدیم.

شاید باورش مشکل باشد ولی ما در آن شرایط بد توانستیم یوونتوس را شکست دهیم. معمولا در این اوضاع که سرمربی از بازیکنان گلایه دارد، ادامه همکاری غیرممکن می شود. الان 20 سال گذشته و اولین بار است که دلیل برکناری هاینکس را فاش می کنم.»

سانز ادامه داد:« معتقدم لاسپتیما، مهمترین قهرمانی رئال در تاریخ لیگ قهرمانان بود. ما 32 سال بود قهرمان نشده بودیم و همان قهرمانی، مقدمه ای بر قهرمانی های بعدی شد. همه از شش قهرمانی ما در دوران سیاه و سفید حرف می زدند و ما در دوران تصاویر رنگی هم موفق به قهرمانی شدیم. نمی گویم قهرمانی ها بعدی مهم نبودند ولی ارزش این یکی بیشتر بود.»

منبع: ورزش 3

منبع ورزش سه
کلید واژه :

هاینکس

،

رئال مادرید

ثبت نظرات
captcha