پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز ارسال پیامک به «جاماندگان بسته های حمایتی» از امروز

بررسی اعتراض بیش از یک میلیون نفر از جاماندگان بسته حمایتی دولت آغاز شده که این افراد با ارسال شماره ملی خود به دو سامانه #8*142* و #8*1420* وضعیت خود را اعلام کردند.

آغاز ارسال پیامک به «جاماندگان بسته های حمایتی» از امروز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  وزارت رفاه از امروز ارسال پیامک به یک میلیون نفر از جاماندگان بسته حمایتی دولت را آغاز کرد تا وضعیت این افراد تعیین تکلیف شود.

به گزارش فارس، بررسی اعتراض بیش از یک میلیون نفر از جاماندگان بسته حمایتی دولت آغاز شده که این افراد با ارسال شماره ملی خود به دو سامانه #8*142* و #8*1420* وضعیت خود را اعلام کردند.

بر اساس اعلام احد رستمی، مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پاسخ به درخواست این افراد که پیامک ارسال کرده بودند از صبح امروز آغاز شده است.

طبق اعلام مسئولان وزارت رفاه تا 15 اسفند رقم ریالی بسته حمایتی به حساب خانواده ها واریز می شود.

بر همین اساس از امروز پیامک هایی به شماره سامانه 10000142 به سرپرستان خانوار ارسال شده است و درباره پرداخت یا عدم پرداخت بسته حمایتی به آنها اطلاع داده شده است.

این در حالی است که بر اساس آخرین آمار از 2 میلیون نفر از خانوارهایی که نسبت به عدم دریافت بسته حمایتی خود ثبت اعتراض داشته اند، قرار است به یک میلیون نفر از آنها بسته حمایتی پرداخت شود.

منبع انتخاب
کلید واژه :

بسته حمایتی

،

200 هزار تومان

،

اقشار کم درآمد

ثبت نظرات
captcha