پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خداحافظی کاپیتان؛ آندو مربی شد

دوره مربیگری فوتبال درجه B به میزبانی تهران از روز گذشته آغاز شد.

خداحافظی کاپیتان؛ آندو مربی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، میرشاد ماجدی رئیس کمیته آموزش درخصوص برگزاری این دوره گفت: خوشبختانه دوره مربیگری فوتبال درجه B به میزبانی تهران و با حضور چهره هایی نظیر آندانیک تیموریان، حنیف عمران زاده و مجتبی محرمی آغاز شده و مدرسی این دوره بر عهده سنجری است. کمیته آموزش در راستای رشد و گسترش علم به روز فوتبال و همچنین ایجاد بستر مناسب برای علاقمندان اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی می کند. در این میان استفاده از مدرسان با تجربه نیز باعث خواهد شد تا زمینه رشد و آموزش شرکت کنندگان فراهم شود.

آندو با حضور در کلاس مربیگری درجه B نشان داد به طور رسمی از فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرده است. او اعلامی دراین زمینه نداشت و در ابتدای فصل هم با تیم ماشین سازی قرارداد بسته بود اما چند روز بعد از عقد قرارداد از این  تیم جدا شد. ظاهرا او از نظربدنی کمی عقب بود و به همین خاطر ترجیح داد از این تیم جدا شود. مربی ابتدای فصل ماشین سازی فیروز کریمی بود که در ادامه مسیر رضا مهاجری هدایت تیم را برعهده گرفت.

در این کلاس همان طور که میرشاد ماجدی بدان اشاره کرد مجتبی محرمی هم حضور دارد. هر چند انتظار می رفت بازیکن اسبق تیم پرسپولیس و تیم ملی زودتر از این ها این کلاس ها را سپری کرده باشد. حضور حنیف عمران زاده هم در کلاش مربیگری در نوع خود جالب است. حنیف که به تازگی متاهل شده با این حضور نشان داد خیلی زود می خواهد به فوتبال برگردد. این بار به عنوان مربی.

 

منبع: ورزش 3

منبع ورزش سه
کلید واژه :

آندانیک تیموریان

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha