پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بهترین بازیکن جهان در رئال مادرید ماندنی است

توافقات برای تمدید قرارداد لوکا مودریچ با باشگاه رئال مادرید انجام شده است.

بهترین بازیکن جهان در رئال مادرید ماندنی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، لوکا مودریچ و رئال مادرید برای تمدید قرارداد ستاره کروات تا 30 ژوئن 2021 به توافق رسیده اند و برنده توپ طلا سال 2018 در این شرایط تا 36 سالگی در باشگاه باقی خواهد ماند تا تمام شایعات در مورد خروج احتمالی مودریچ در تابستان و انتقال به اینترمیلان به پایان برسد.

 

لوکا مودریچ در تابستان 2012 به لطف تلاش فراوان باشگاه و بعد از مذاکرات پرفشار و دشوار با تاتنهام راهی تیم ژوزه مورینیو شد و به نظر می رسد وی در برنابئو ماندنی باشد.

فصل قبل را می توان بهترین مقطع دوران ورزشی مودریچ دانست زیرا وی به همراه رئال مادرید فاتح اروپا شده، با تیم ملی کرواسی تا مرز قهرمانی در جام جهانی نیز پیش رفت و جایزه مرد سال فیفا و توپ طلا را نیز دریافت کرد. اگرچه در دوران کوتاه حضور خولن لوپتگی، مودریچ نیز همانند دیگر بازیکنان دچار افت شده اما با ورود سانتیاگو سولاری او دوباره تبدیل به همان ستاره همیشگی شده است.

اولویت ستاره کروات همیشه رئال مادرید بوده و با این تمدید قرارداد وی در سال های پایانی خود نیز در این تیم باقی خواهد ماند. این احتمالا آخرین قرارداد مودریچ با رئال مادرید خواهد بود زیرا در سن 36 سالگی، قرارداد جدید به پایان می رسد و بدین ترتیب همه چیز به عملکرد خود او بستگی دارد زیرا رویای هر بازیکنی این است که دوران حرفه ای خود را در استادیوم سانتیاگو برنابئو به پایان برساند.

منبع: ورزش 3

منبع ورزش سه
کلید واژه :

رئال مادرید

،

لوکا مودریچ

ثبت نظرات
captcha