پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بودجه 200 میلیون پوندی چلسی در اختیار زیدان

روزنامه انگلیسی دیلی میل می گوید محرومیت نقل و انتقالاتی چلسی از سوی فیفا، مانعی بر سر راه استخدام زین الدین زیدان به عنوان سرمربی این باشگاه نخواهد بود.

بودجه 200 میلیون پوندی چلسی در اختیار زیدان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،این روزها شایعات اخراج مائوریتزیو ساری از چلسی و جایگزین کردن او با زین الدین زیدان بیش از هر زمان دیگری جدی به نظر می رسد. بعد از کسب نتایج ضعیف، جایگاه ساری در چلسی به شدت تضعیف شده و در معرض خطر قرار دارد و دیلی میل می گوید او حتی با باشگاه رم ایتالیا مذاکراتی انجام داده است.

با اینکه چلسی از طرف فیفا با محرومیت دو ساله نقل و انتقالاتی مواجه شده ولی زیدان همچنان سرمربی گری چلسی را می خواهد و در صورتیکه سکان هدایت استمفوردبریج به دست او داده شود، مدیران چلسی 200 میلیون پوند برای خرید بازیکن در اختیار اسطوره فرانسوی خواهند گذاشت.

چلسی به دلیل آنچه امضای قرارداد غیرقانونی با 29 بازیکن جوان اعلام شده از سوی فیفا با تعلیق روبرو شده است اما برای اینکه در تابستان آینده بتواند بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد به احتمال زیاد از فیفا تقاضای فرجام خواهی خواهد کرد.

زیدان از زمان ترک رئال مادرید در پایان فصل گذشته همچنان بدون تیم است و با توجه به فشارهای سنگینی که ساری در چلسی با آن روبرو است به نظر می رسد شایعات مربوط به جایگزینی او با زیدان روز به روز به واقعیت نزدیک تر می شود. ساری در چلسی خیلی خوب آغاز کرد ولی بعد او و تیمش دچار افت شدند تا مدیران باشگاه آبی لندن را به فکر چاره بیندازند.

دیلی میل می گوید علاوه بر چلسی، باشگاه یوونتوس هم قصد دارد هدایت تیمش را به زیدان پیشنهاد دهد تا او بار دیگر همچون روزهای حضور در رئال مادرید، بتواند در تورین با کریستیانو رونالدو کار کند.

فیفا بعد از بررسی 100 قرارداد باشگاه چلسی، این تیم انگلیسی را به خاطر تخطی از قوانین به 460هزار پوند جریمه محکوم کرده و سه ماه به مدیران چلسی زمان داده تا درباره این موضوع توضیحات لازم را ارائه کنند. همچنین اتحادیه فوتبال انگلیس به دلیل ناتوانی در نظارت کافی بر قراردادهای چلسی با بازیکنان جوان مبلغ 390هزار پوند جریمه شده است.

منبع: ورزش 3

منبع ورزش سه
کلید واژه :

زیدان

،

چلسی

ثبت نظرات
captcha