پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش صالحی به تصمیم اخیر FATF

رئیس سازمان انرژی اتمی درباره تمدید تعلیق اقدام تقابلی علیه ایران از سوی گروه ویژه اقدام مالی ( FATF) اظهار کرد: این اقدام نشان می دهد که طرف مقابل نمی خواهد شرایط را به جایی برساند که احساس بن بست ایجاد شود.

واکنش صالحی به تصمیم اخیر FATF

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس سازمان انرژی اتمی درباره تمدید تعلیق اقدام تقابلی علیه ایران از سوی گروه ویژه اقدام مالی ( FATF) اظهار کرد: این اقدام نشان می دهد که طرف مقابل نمی خواهد شرایط را به جایی برساند که احساس بن بست ایجاد شود.

علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی صبح امروز در حاشیه بازدید نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره اقدام متقابل ایران در برابر تعلل اعضای برجام در عمل به تعهدات شان با تاکید بر اینکه تصمیمات ما در رابطه با برجام حساب شده هستند و بر اساس احساسات در این زمینه تصمیم گیری نمی کنیم، اظهار کرد: همان طور که مقام معطم رهبری خیلی واضح موضع جمهوری اسلامی را بیان کردند، ما اقدامات را رصد و تصمیماتی حساب شده اتخاذ می کنیم.

وی افزود: اگر هیات نطارت بر برجام و مقام معطم رهبری به این نتیجه برسند که حضور ما در برجام دیگر مفید نیست، دستورات لازم را صار خواهند کرد. ما لحظه ای تصمیم نمی گیریم بلکه بر اساس حقایق و رصد دقیق تحولات عمل می کنیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی همچنین درباره تمدید تعلیق اقدام تقابلی علیه ایران از سوی گروه ویژه اقدام مالی ( FATF) گفت: این اقدام نشان می دهد که طرف مقابل نمی خواهد شرایط را به جایی برساند که احساس بن بست ایجاد شود؛ متقابلا نیز این موصوع در ایران بررسی می شود و هرآنچه به نفع منافع ملی باشد تصمیم گیری خواهد شد.

صالحی در ادامه با اشاره به دستاوردهای ارائه شده در نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت خاطر نشان کرد: اینکه می بینیم جوانان با باور «ما می توانیم» و نشاط با وجود همه فشارهای روانی و اقتصادی بر اساس شعار «ما می توانیم» حرکت می کنند و با خودباوری چنین دستاوردهایی را تولید کرده اند، غرورآفرین است.

وی افزود: ما آینده کشور را در چنین نمایشگاه هایی می بینیم نه در رسانه ها و تبلیعات دشمنان؛ این جاست که آینده کشور را می سازد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

علی اکبر صالحی

،

FATF

ثبت نظرات
captcha