پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت الله مؤمن را تسلیت گفتند: این اتفاق، ضایعه ای برای حوزه علمیه است / ایشان یکی از ارکان مهمّ شورای نگهبان بودند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی رحلت فقیه پارسا و عالِم ربانی آیت الله حاج شیخ محمد مؤمن را تسلیت گفتند.

رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت الله مؤمن را تسلیت گفتند: این اتفاق، ضایعه ای برای حوزه علمیه است / ایشان یکی از ارکان مهمّ شورای نگهبان بودند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی رحلت فقیه پارسا و عالِم ربانی آیت الله حاج شیخ محمد مؤمن را تسلیت گفتند.

متن پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

با تأسف فراوان خبر رحلت عالِم ربانی و فقیه پارسا و پرهیزگار آیة الله آقای حاج شیخ محمد مؤمن قمی اعلی الله مقامه را دریافت کردم. این ضایعه ئی برای حوزه ی علمیه است. مقام علمی و پرورش شاگردان برجسته در کنار تقوا و اخلاص این عالم بزرگوار، و نیز وفاداری و تعهد انقلابی و اجتماعی، شخصیت جامعی از ایشان ساخته بود. سابقه ی مبارزاتی ایشان به پیش از انقلاب برمی گردد و خدمات انقلابی ایشان در تمام دوران چهل ساله مستمراً ادامه داشته است و در دوره های متعدد و متوالی یکی از ارکان مهمّ شورای محترم نگهبان بوده اند. اینجانب درگذشت ایشان را به خاندان گرامی و فرزندان مکرّم و دیگر بازماندگان و نیز به حضرات علمای اعلام حوزه ی مقدس قم و بخصوص شاگردان و دوستان ایشان و به عموم مردم عزیز شهر قم تسلیت عرض میکنم و مغفرت و رحمت الهی و علو درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت مینمایم.

سید علی خامنه ای

۳ اسفند ۱۳۹۷

منبع انتخاب
کلید واژه :

آیت الله مومن

،

قم

،

ایت الله خامنه ای

ثبت نظرات
captcha