پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جانشین نیروی قدس سپاه: آمریکا ادعا می کند در دو جنگ افغانستان و عراق ۵ هزار کشته داده / اطلاع دقیق داریم که آمار واقعی، دونیم برابر این رقم است

جانشین نیروی قدس سپاه گفت: آمریکا ادعا می کند در دو جنگ افغانستان و عراق ۵ هزار کشته داده درحالی که سپاه اطلاع دقیق دارد که آمار کشته شدگان آمریکا در این دو جنگ بیش از دونیم برابر این آماری است که آن ها ادعا می کنند.

جانشین نیروی قدس سپاه: آمریکا ادعا می کند در دو جنگ افغانستان و عراق ۵ هزار کشته داده / اطلاع دقیق داریم که آمار واقعی، دونیم برابر این رقم است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جانشین نیروی قدس سپاه گفت: آمریکا ادعا می کند در دو جنگ افغانستان و عراق ۵ هزار کشته داده درحالی که سپاه اطلاع دقیق دارد که آمار کشته شدگان آمریکا در این دو جنگ بیش از دونیم برابر این آماری است که آن ها ادعا می کنند.

سردار اسماعیل قاآنی صبح امروز در دومین کنگره بین المللی ۱۴۰ شهید روحانی مدافع حرم که در تالار بیداری جامعه الزهرا (س) برگزار شد، با بیان اینکه روحانیت شیعه در تمام دوران تاریخی همواره جلودار جامعه و مردم بوده است، اظهار داشت: شیعه تنها مکتبی در دنیاست که تمام رهبران و پیشوایان آن به درجه رفیع شهادت نائل شده اند.

وی با بیان اینکه در تمام تحولات شیعی، روحانیت همواره جلودار مردم بوده است، افزود: در منشور روحانیت که سال ۶۷ توسط امام راحل صادر شد، تصریح شده که علمای اسلام نخستین کسانی بودند که بر تارک جبین آن ها خون رنگین شهادت نقش بسته و در تمام تحولات تاریخی علمای حوزه و روحانیت تا سرحد شهادت به پیش رفته اند.

جانشین نیروی قدس سپاه با اشاره به حرکت مستمر انقلاب اسلامی ابراز کرد: انقلاب اسلامی هر روز در برابر توطئه های دشمنان اسلام، آمریکا و صهیونیست غاصب برای متوقف کردن حرکت انقلاب در حال مبارزه و مقابله است و در شرایطی که دشمن برای خاموش کردن نور انقلاب تلاش می کند نمی توان ساکت بود و حرکتی نکرد.

سردار قاآنی با بیان اینکه رزمندگان اسلام و نیرو های نظامی همواره در تمام مباحث جنگی و تاریخی به روحانیت اصیل شیعه اقتدا کرده است، ادامه داد: انقلاب اسلامی برای داخل و خارج از کشور برنامه های ویژه داشته و با وجود تمام مشکلات و توطئه چینی های دشمنان برنامه های محوری انقلاب با وضعیت مطلوبی به پیش می رود.

وی با بیان اینکه به برکت وجود، ولی فقیه در جامعه در ۴۰ سال گذشته همواره تهدیدات پیش روی خود را به فرصت تبدیل کرده است، ادامه داد: حادثه ۱۱ سپتامبر یک خودزنی آشکار توسط آمریکا بود و امروز بسیاری از سردمداران ایالات متحده نسبت به اشتباهات خود در این خودزنی دست به اعتراف می زنند و نتیجه خودزنی ۱۱ سپتامبر آمریکا تحمیل دو جنگ در منطقه و هزینه ۷ هزار میلیارد دلار بی نتیجه آمریکا در افغانستان و عراق بود.

جانشین نیروی قدس سپاه با بیان اینکه آمریکا ادعا می کند در این دو جنگ ۵ هزار کشته داده درحالی که سپاه اطلاع دقیق دارد که آمار کشته شدگان آمریکا در این دو جنگ بیش از دو نیم برابر این آماری است که آن ها ادعا می کنند، تصریح کرد: شکل گیری گروهک های تکفیری با پول های سعودی صرفاً برای جبران بخشی از شکست های آمریکا در دو جنگ افغانستان و عراق بود که با پایداری انقلاب اسلامی و مدافع حرم در این استراتژی نیز سرافکنده شد.

سردار قاآنی با اشاره به برکت جنگ ۸ ساله ابراز کرد: تولید انسان های برجسته مهم ترین اثر جنگ هشت ساله بود که این کارخانه انسان سازی بدون وجود روحانیت در عرصه های مبارزه به دست نمی آمد.

جانشین نیروی قدس سپاه با بیان اینکه تشکیل بسیج جهانی فرزندان اسلام یکی از نیاز های مهم منطقه بود، گفت: با تهدیدات گروهک تکفیری فرصتی بی نظیر برای ایجاد گروه های مقاومت اسلامی به وجود آمد که برای دفاع از حریم اسلام و ولایت، فرزندان اسلام از کشور های مختلف اسلامی کنار هم جمع شده و لشکری قدرتمند به وجود آورند.

وی با بیان اینکه بسیج جهانی سربازان ولایت از مصادیق تبدیل «تهدید به فرصت» و هنر، ولی فقیه و قدرت اسلام است، بیان کرد: ارزش ایجاد بسیج جهانی سربازان ولایت در این است که روحانیت پیشتاز و جلودار آن بوده است که تعداد شهدای روحانی بیشتر از ۱۴۰ شهیدی بوده که امروز نام و نشانی از آن ها پیداشده است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

سپاه

،

آمریکا

،

افغانستان

ثبت نظرات
captcha