پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۸۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نشریه حریت ترکیه: عبدالله گل و داووداوغلو حزب جدیدی تاسیس می کنند / خیز رئیس جمهور و نخست وزیر سابق ترکیه برای جانشینی اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳

نشریه حریت ترکیه نوشت: عبدالله گل رئیس جمهور پیشین ترکیه به همراه احمد داوود اوغلو نخست وزیر سابق و علی باباجان معاون سابق نخست وزیر دست به تاسیس حزب جدیدی خواهند زد. این حزب بعد از انتخابات شهرداری ها در ۱۱ فروردین و در اواخر این ماه تاسیس خواهد شد و هدف آن حضور در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۲۳ است.

نشریه حریت ترکیه: عبدالله گل و داووداوغلو حزب جدیدی تاسیس می کنند / خیز رئیس جمهور و نخست وزیر سابق ترکیه برای جانشینی اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس جمهور و نخست وزیر پیشین ترکیه، پس از انتخابات شهرداری ها حزب جدیدی را تاسیس خواهند کرد.

نشریه حریت ترکیه با اشاره به تحرکات جدید سیاسی در این کشور بعد از انتخابات شهرداری ها نوشت: عبدالله گل رئیس جمهور پیشین ترکیه به همراه احمد داوود اوغلو نخست وزیر سابق و علی باباجان معاون سابق نخست وزیر دست به تاسیس حزب جدیدی خواهند زد.

بر اساس این گزارش، موسس این حزب عبدالله گل خواهد بود، اما رئیس حزب علی بابا جان خواهد شد و گل نقش رهبری پشت پرده را بر عهده خواهد گرفت.

برای تاسیس این حزب اعضای سابق آک پارتی به کار گرفته خواهند شد.

این حزب بعد از انتخابات شهرداری ها در ۱۱ فروردین و در اواخر این ماه تاسیس خواهد شد و هدف آن حضور در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۲۳ است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

عبدالله گل

،

ترکیه

،

حزب جدید ترکیه

ثبت نظرات
captcha