پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برانکو: بخت اول قهرمانی در آسیا هستیم

سرمربی پرسپولیس گفت: پاختاکور بهتر از النصر بود و انتظار داشتم که این تیم پیروز میدان باشد.

برانکو: بخت اول قهرمانی در آسیا هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، برانکو ایوانکوویچ که برای تماشای دیدار النصر عربستان و پاختاکور ازبکستان به امارات رفته بود، در حاشیه تمرین پرسپولیس، درباره اولین حریف پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پاختاکور بهتر بود هر چند موقعی که بازی مساوی بود، النصر یک پنالتی از دست داد. پاختاکور تیم بهتری بود و انتظار داشتم که این تیم پیروز میدان باشد. اولین بازی ما هم برابر این تیم خواهد بود.

او ادامه داد: پاختاکور بهتر خواهد شد چون لیگ تیمشان بهتر خواهد شد. ما فینالیست لیگ قهرمانان هستیم و به عنوان شانس اول وارد میدان می شویم و از هیچ کس ترس نداریم اما در حالی که خودمان را برنده می دانیم، این را هم می دانیم که بازی سختی در پیش داریم. این افتخار است که در لیگ قهرمانان بازی می کنیم. ضمنا به خاطر اینکه ذوب آهن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کرده است به این تیم تبریک می گویم.

او در ادامه درباره پرسپولیس و لیگ قهرمانان آسیا گفت: لیگ قهرمانان سخت ترین بازی ها در آسیاست. در این رقابت ها حریف آسان وجود ندارد. در گروه ما و استقلال تیم های سختی حضور دارند اما اگر می خواهیم در سطح سال گذشته باشیم، باید خوب بازی کنیم و همه تیم ها را ببریم. اینجا کوتاه آمدن، دست کم گرفتن و تحقیر حریف معنا ندارد چون سطح بازی ها متفاوت از لیگ ایران است.

او در مورد بازی کردن با نماینده عربستان و از دست دادن شرایط میزبانی گفت: بله متاسفانه با الاهلی نمی توانیم در خانه بازی کنیم و این برای هواداران و باشگاهمان حیف است. این چیزی است که ما نمی توانیم در آن تاثیر گذار باشیم. به هر حال فاکتوری است که کار را سخت می کند اما به آن هم عادت خواهیم کرد.

ادامه دارد...

منبع ایسنا
کلید واژه :

برانکو ایوانکوویچ

،

پرسپولیس

،

لیگ قهرمانان آسیا

ثبت نظرات
captcha