پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شکایت رئیس دولت اصلاحات از کریمی قدوسی

جمالی نوبندگانی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار از شکایت رئیس دولت اصلاحات از عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خبر داد و گفت: رئیس دولت اصلاحات از جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات به علت توهین و افترا شکایت کرده است و این موضوع در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود.دادستان تهران نیزعلیه غلامرضا حیدری و پروانه سلحشوری شکایت کرده است که این شکایت به دلیل نطق میان دستور آن ها اعلام شده است.

شکایت رئیس دولت اصلاحات از کریمی قدوسی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جمالی نوبندگانی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار از شکایت رئیس دولت اصلاحات از عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خبر داد و گفت: دادستان تهران نیزعلیه غلامرضا حیدری و پروانه سلحشوری شکایت کرده است که این شکایت به دلیل نطق میان دستور آن ها اعلام شده است.

محمد جواد جمالی نوبندگانی در رابطه با جلسه امروز هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اظهار کرد: جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان امروز (سه شنبه ۳۰ بهمن ماه) در خصوص موضوع درگیری مامور نیروی انتظامی و حمدالله کریمی نماینده بیجار برگزار شد.

او ادامه داد: در این جلسه حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار در مجلس اسلامی به همراه معاون اجتماعی و معاون حقوقی و پارلمانی ناجا حضور یافتند اما ماموری که با نماینده بیجار درگیری های داشته به دلیل مشغله ، در جلسه حضور نیافت.

نماینده مردم فسا درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای اینکه این موضوع خاتمه پیدا کند باید آن مامور حضور داشته باشد که در جلسه بعدی این موضوع پیگیری می شود.

جمالی نوبندگانی در ادامه از شکایت سیدمحمد خاتمی از کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خبر داد و گفت: رئیس دولت اصلاحات از جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات به علت توهین و افترا شکایت کرده است و این موضوع در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می شود.

او در پایان اشاره به شکایت دادستان از ۲ نماینده تهران داشت و گفت : همچنین دادستان تهران نیز علیه غلامرضا حیدری و پروانه سلحشوری شکایت کرده است که این شکایت به دلیل نطق میان دستور آن ها اعلام بود است. لذا این ۲ نماینده به جلسه آینده هیات نظارت بر رفتار نمایندگان دعوت شده اند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

جمالی نوبندگانی

،

رئیس دولت اصلاحات

ثبت نظرات
captcha