پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس پلیس پایتخت: ۲۰ دلال بازار ارز دستگیر شدند

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای طرح رعد که پیش از ظهر امروز در پلیس پیشگیری پایتخت اجرا شد، درباره اقدامات انجام شده از سوی پلیس در بازار طلا و ارز گفت: در حال حاضر بیش از ۱۹۰ دلال ارزی در زندان هستند و همانطور که می دانید از ماه ها پیش طرح ویژه برخورد با دلالان در پایتخت اجرا شد. صبح امروز در عملیاتی ۲۰ نفر از این افراد دستگیر شدند و در صورتی که فعالیت دلالان ادامه داشته باشد قطعا پلیس اقدام به برخورد با آنان خواهد کرد.

رئیس پلیس پایتخت: ۲۰ دلال بازار ارز دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 20 دلال ارز در پایتخت خبر داد و تاکید کرد که اعلام قیمت کاذب و دروغین برای ارز ممنوع است و پلیس در فضای مجازی نیز با آن برخورد می کند.

سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح رعد که پیش از ظهر امروز در پلیس پیشگیری پایتخت اجرا شد، درباره اقدامات انجام شده از سوی پلیس در بازار طلا و ارز اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 190 دلال ارزی در زندان هستند و همانطور که می دانید از ماه ها پیش طرح ویژه برخورد با دلالان در پایتخت اجرا شد.

رحیمی افزود: اما اخیرا نیز گزارش هایی از فعالیت تعدادی از دلالان در نقاط مختلف دریافت کردیم که صبح امروز در عملیاتی 20 نفر از این افراد دستگیر شدند و در صورتی که فعالیت دلالان ادامه داشته باشد قطعا پلیس اقدام به برخورد با آنان خواهد کرد.

رحیمی با بیان اینکه پلیس با فعالیت صرافی های غیر مجاز نیز در هماهنگی با بانک مرکزی و دستگاه قضایی مقابله کرده است، گفت: امروز دیگر می توان گفت که هیچ صرافی غیرمجازی فعال نیست و تمامی غیرمجازها پلمب شده اند اما اگر باز هم بانک مرکزی درخواستی برای برخورد با صرافی های غیرمجاز داشته باشد با آن برخورد خواهیم کرد.

رحیمی با بیان اینکه با اقدامات دلالان و مخلان بازار ارز در فضای مجازی نیز برخورد می شود گفت: تعدادی سایت و کانال که اقدام به نرخ کاذب ارز و یا تشویش در بازار ارز کرده بودند که شناسایی و مصدود شده و گردانندگان آنها نیز احضار شدند.

رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد که اعلام قیمت کاذب و دروغین برای ارز ممنوع است و پلیس در فضای مجازی نیز با آن برخورد می کند.

رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای طرح ترافیک در روز پنجشنبه اشاره کرد و گفت: اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز پنجشنبه با درخواست پلیس بوده و دلیل آن نیز بالا رفتن حجم ترافیک صبحگاهی و افزایش آلودگی هوا در این روز بود.

رحیمی همچنین از افزایش 15 تا 20 درصدی ترافیک عصرگاهی همزمان با آغاز خریدهای شب عید خبر داد و گفت: با توجه به حضور شهروندان در مراکز خرید طرح ویژه در این مراکز خواهیم داشت و طرح های ویژه ترافیکی نیز در این ایام اجرا خواهد شد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

بازار ارز

،

دلال ارز

،

رئیس پلیس پایتخت

ثبت نظرات
captcha