پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حدادعادل: معیشت مردم به پالرمو و FATF ارتباط ندارد/ اعضای مجمع سیاسی و حزبی عمل نمی کنند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه معیشت مردم ارتباطی به پالرمو و FATF ندارد، گفت: دولت در رابطه با لوایح مربوط به FATF فرافکنی نکند.

حدادعادل: معیشت مردم به پالرمو و FATF ارتباط ندارد/ اعضای مجمع سیاسی و حزبی عمل نمی کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه معیشت مردم ارتباطی به پالرمو و FATF ندارد، گفت: دولت در رابطه با لوایح مربوط به FATF فرافکنی نکند.

غلامعلی حدادعادل با اشاره به اظهارات برخی دولتمردان مبنی بر اینکه در صورت عدم تصویب لایحه الحاق ایران کنوانسیون پالرمو معیشت مردم با مشکل مواجه می شود، اظهار کرد: اینکه سخت شدن معیشت مردم را به پالرمو و FATF منوط کنند، نوعی فرافکنی است. حال که امروز این لایحه را رد نکردیم، وضع معیشت مردم خوب است؟ این فرافکنی است که این لایحه را به معیشت ارتباط دهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: خود آقایان هم می گویند هیچ تضمینی نیست که با پیوستن به کنوانسیون پالرمو وضع بهتر شود. به هر حال مجمع تشخیص مصلحت نظام به دور از فضاسازی ها لوایح مربوط به FATF را بررسی می کند. اعضای مجمع آزادانه بررسی پالرمو را انجام و به تشخیص خودشان رای می دهند و سیاسی و حزبی عمل نمی کنند. ملاک مجمع تشخیص، مصلحت کشور و نظام است و امیدواریم تصمیمی که گرفته می شود به سود کشور باشد. پیام من این است که دولت در رابطه با پالرمو فرافکنی نکند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

پالرمو

،

FATF

،

معیشت مردم

ثبت نظرات
captcha