پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۷۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سردار نقدی:

یک جنگ روانی شدید و مخرب علیه دستاوردهای نظام و انقلاب در دستور کار مغرضان قرار گرفته/ ممکن است برخی افراد جامعه را تحت تاثیر قرار دهد

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه تاکید کرد: باید غبارها و پرده های تصویر سازی های غلط دشمنان نظام را کنار بزنیم و تصویر درست از انقلاب داشته باشیم تا با امیدواری بیشتری به سوی آینده گام برداریم.

یک جنگ روانی شدید و مخرب علیه دستاوردهای نظام و انقلاب در دستور کار مغرضان قرار گرفته/ ممکن است برخی افراد جامعه را تحت تاثیر قرار دهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه تاکید کرد: باید غبارها و پرده های تصویر سازی های غلط دشمنان نظام را کنار بزنیم و تصویر درست از انقلاب داشته باشیم تا با امیدواری بیشتری به سوی آینده گام برداریم.

سردار محمدرضا نقدی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید بر امیدواری در جامعه خصوصا نسل جوان گفت: ملت ما در طول این ۴۰ سال با وجود همه توطئه های عمیق، وسیع و گسترده دشمنان دستاوردها و پیشرفت های عظیمی کسب کرده است. تجربه موفق ۴۰ ساله این نظام و انقلاب ما را به آینده امیدوارتر می کند. یک جنگ روانی شدید و مخرب علیه دستاوردها و پیشرفت های نظام و انقلاب در دستور کار رسانه های مغرض دنیا قرار گرفته که ممکن است برخی افراد جامعه را تحت تاثیر قرار دهد و این تجربیات موفق را نادیده بگیرند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با تاکید بر وجود تصویر واقعی از موفقیت ها و دستاوردهای نظام اظهار داشت: با دارا بودن تصویر واقعی از دستاوردهای نظام می توانیم نگاه امیدوارنه تری به آینده داشته باشیم. ملت ما در طول این ۴۰ سال آمریکا را به زیر کشیده است. باید غبارها و پرده های تصویر سازی های غلط دشمنان نظام را کنار بزنیم و تصویر درست از انقلاب داشته باشیم تا با امیدواری بیشتری به سوی آینده گام برداریم.

منبع: میزان

منبع انتخاب
کلید واژه :

سردار نقدی

،

جنگ روانی

،

دستاوردهای نظام و انقلاب

ثبت نظرات
captcha